SKIP TO CONTENT
Najważniejsze cechy

Nowy Vivaro Electric Furgon

Od 183 900 zł netto brutto zł 183 086,99 netto

Nowy Opel Vivaro electric to pierwszorzędny wybór dla Twojego biznesu. Płynnie dostosuje się do profesjonalnych standardów celem optymalizacji Twojej działalności. Vivaro electric jest bezkompromisowy i nie emituje spalin. Idealnie sprawdzi się na ulicach miast i nie tylko. Dostępny jest w trzech długościach nadwozia, z zespołem akumulatorów o dwóch zakresach pojemności do wyboru, zapewniającym do 330 km zasięgu wg cyklu WLTP1

1 Zużycie energii: 23,3-29,5 kWh/100 km; emisja CO2: 0 g/km; zasięg 230-330 km (w zależności od wersji wyposażenia)***.

Poznaj wersje Vivaro Electric

Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Poznaj dostępne modele
Samochody od ręki
Zyskaj najlepszą cenę
Cenniki

Najważniejsze elementy

Bezemisyjny transporter

Wydajność
Nowy Opel Vivaro Electric z napędem w pełni elektrycznym jest tak samo praktyczny, wydajny i wytrzymały. Możesz na nim polegać na ulicach miast i na drogach szybkiego ruchu, do ostatniego kilowata energii. Opel rozumiejąc praktyczne i biznesowe potrzeby swoich Klientów, stworzył samochód oszczędny i niezawodny.

Mocny zawodowiec

Praktyczna przestrzeń ładunkowa

Podobnie jak model z silnikiem spalinowym, elektryczny Vivaro electric przekonuje możliwościami transportowymi. Ładowność do 1 200 kg1, pojemność przestrzeni ładunkowej do 6,6 m3(2) i możliwość przewozu przedmiotów o długości maksymalnej prawie 4 m(2).

 

Elektrycznie sterowane przesuwane drzwi boczne3, ułatwiają dostęp do wnętrza Vivaro Electric, kiedy masz zajęte ręce. Wystarczy wykonać odpowiedni ruch stopą pod progiem, aby otworzyć drzwi.

 

1 W zależności od wersji.

2 W modelach Extra Long wyposażonych w przegrodę FlexCargo®.

3 Wyposażenie dodatkowe.

 

Cyfrowy ekran

e-Info

W Vivaro Electric masz kontrolę nad istotnymi danymi, wyświetlanymi na cyfrowym ekranie umiejscowionym na wyciągnięcie ręki. 

 

Wyświetlacz e-INFO prezentuje czytelnie w formie graficznej dane o zużyciu energii, dostępnym zasięgu czy czasie ładowania, ułatwiając kierowcy codzienne planowanie podróży.

Na każdą trasę

Testowany na niemieckich autostradach

Nowe Vivaro Electric z napędem w pełni elektrycznym i udoskonaloną kabiną kierowcy to idealny partner w codziennych zadaniach, na krótszych i dłuższych trasach. Dba o bezpieczeństwo jazdy, jest efektywny i sprawdza się zarówno na miejskich ulicach, jak i drogach szybkiego ruchu. Z Vivaro Electric wyznaczasz nowe trendy w biznesie.

 

Vivaro Electric z gamą inteligentnych systemów dba o bezpieczeństwo załogi i załadunku. Układ automatycznego hamowania awaryjnego, system utrzymania na pasie ruchu, układ ostrzegania przed pojazdem w martwym polu, panoramiczna kamera cofania czy układ kontroli trakcji IntelliGrip, to tylko niektóre z nich.

Stworzony dla twojego biznesu

Wszechstronny

Nowy Opel Vivaro Electric o odpowiednio dobranej długości nadwozia doskonale wpisze się w Twoją działalność. Wybierz też właściwą pojemność energetyczną zespołu akumulatorów: 50 kWh lub 75 kWh, aby zapewnić sobie niezbędny zasięg, odpowiednio 230 lub 330 km (wg cyklu WLTP)1

 

1 Zużycie energii: 23,3-29,5 kWh/100 km; emisja CO2: 0 g/km; zasięg 230-330 km (w zależności od wersji wyposażenia)***.

Sprawdź dzienny zasięg Vivaro-E

Podane wartości zużycia energii i emisji CO2 ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.

Zalety

Zintegrowany zespół akumulatorów

Nowy Opel Vivaro Electric dostępny jest z zespołem akumulatorów o pojemności energetycznej 50 lub 75 kWh, zapewniającym odpowiednio 230 lub 330 km zasięgu1. Najnowocześniejsza technologia i budowa napędu elektrycznego Opla przekładają się na fakt, że nisko osadzony, płasko zamontowany zespół akumulatorów gwarantuje Vivaro Electric obniżony środek ciężkości i nieograniczoną przestrzeń wewnątrz pojazdu.

 

1 Zużycie energii 23,3-29,5 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg 230‑330 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. Wartości te są danymi wstępnymi i zostały określone zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), obowiązującego dla nowych pojazdów homologowanych od 1 września 2018 roku. Świadectwo homologacji typu EG oraz deklaracja zgodności są na chwilę obecną niedostępne. Wstępne wartości mogą różnić się od danych oficjalnie zatwierdzonych. Wartości te mogą różnić się w zależności od faktycznych warunków na drodze oraz innych czynników, takich jak prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, zróżnicowany styl jazdy. Czas ładowania akumulatorów może różnić się w zależności od typu ładowarki pokładowej, rodzaju kabla i stacji ładowania. Szczegółowe informacje dostępne są u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl/wltp.

 
Bezdźwięczny
Inwestuj w swoją działalność z właściwych powodów. Elektryczny napęd Nowego Vivaro Electric pracuje niezwykle cicho, nie zaburza ciszy nocnej okolicznych mieszkańców. Zero emisji spalin i dźwięków silnika. W kabinie jest równie komfortowo. Nawet długi dzień pracy nie jest dla kierowcy uciążliwy. 
Odzyskiwanie energii z hamowania
Pracując z Vivaro Electric wykorzystujesz w pełni każdą chwilę dnia pracy. Kiedy zdejmujesz nogę z pedału przyspieszenia, układ rekuperacyjny przechwytuje energię kinetyczną dostępną podczas zwalniania i przetwarza ją w napięcie prądu stałego, częściowo zasilające zespół akumulatorów, a to przekłada się na większy zasięg. Podczas większości krótszych przejazdów możesz mniej korzystać z pedału hamulca, co zmniejsza zużycie klocków hamulcowych i związane z tym koszty eksploatacji. 
Szybkie i proste ładowanie
Zespół akumulatorów złożony z 18 modułów o pojemności energetycznej 50 kWh lub 27 modułów o pojemności energetycznej 75 kWh doładowuje się do 80% w odpowiednio 30 lub 45 minut, po podłączeniu do szybkiej ładowarki 100 kWh na publicznej stacji ładowania. Ładowarka pokładowa o mocy 7,4 kW lub 11 kW umożliwia przygotowanie akumulatorów przez noc do pracy, niezależnie od źródła zasilania. 
Monitorowanie danych pojazdu
Zaawansowane czujniki oraz systemy monitorowania danych pojazdu ułatwiają szybki podgląd najistotniejszych informacji, dotyczących wykorzystania energii. 

Usługi Opla dla pojazdów elektrycznych

Wraz z modelami elektrycznymi Opel udostępnia gamę dedykowanych, praktycznych usług, dzięki którym e‑mobilność jest prosta i daje wiele radości.
"international van of the year 2021"
Opel Vivaro-e to pierwszy elektryczny dostawczy model Opla i jeden z pierwszych na rynku samochodów użytkowych z takim napędem, nagrodzony tytułem Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku. Przełóż nasz sukces w korzyści dla Twojej firmy. Niemieckie narzędzia do prowadzenia biznesu - my dowozimy, Ty też możesz.  

FlexCare-e

Opel FlexCare dla pojazdów elektrycznych

Opel FlexCare to kompleksowy program dodatkowych usług dla samochodu i wsparcia kierowcy. Wygodne pakiety obejmują pomoc drogową Opel Assistance, Usunięcie skutków awarii, Przeglądy okresowe i Części eksploatacyjne.

Kolejny krok

Poznaj atuty
Cechy i zalety
Stwórz własną wersję
Skonfiguruj
Poznaj dostępne modele
Samochody od ręki
Dopasuj wersję
Zabudowy