SKIP TO CONTENT
Samochody używane

Używane Ople w Spoticar

Nowy portal samochodów używanych

Gwarancja dobrego wyboru

Wszystkie samochody używane Opla oferowane w sieci Spoticar zostały wybrane i kompleksowo przygotowane przez doświadczonych profesjonalistów, z zachowaniem standardów jakości marki.

Spoticar. Nasze zobowiązania

Gwarancja do 24 miesięcy* bez limitów kilometrów.

Samochód kupiony w sieci Spoticar jest objęty gwarancją od 12 do 24 miesięcy (liczoną od dnia wydania pojazdu), bez limitu kilometrów.

*Zgodnie z warunkami umowy.

 

Gwarantowana satysfakcja.

Decyzja bez obaw. Zakupiony samochód można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu*, z zastrzeżeniem przejechania nie więcej niż 1 000 km od dnia wydania pojazdu.  

* Zgodnie z odpowiednimi zapisami umowy.

 

Potwierdzona jakość.

Wszystkie samochody sprawdzane są według 100-punktowej listy kontrolnej stanu technicznego, aby ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii przez przynajmniej pierwsze 12 miesięcy użytkowania lub 15 000 km* (w zależności, co nastąpi wcześniej). Ogólny przegląd pojazdu potwierdza również brak usterek w zakresie bezpieczeństwa.

*Zgodnie z zapisami umowy PREMIUM sieci Spoticar.

 

Jazda testowa.

Szansa dla niezdecydowanych! Wybrany samochód można przestestować przed zakupem. Wystarczy skontaktować się z salonem marki Opel i umówić na jazdę próbną. Konsultanci sprzedaży zawsze służą radą i podpowiedzią. Bez zobowiązań.

 

Gwarancja mobilności.

Samochody dostępne w sieci Spoticar są poddawane szczegółowej kontroli, dlatego ryzyko wystąpienia awarii jest niewielkie. Jeśli jednak coś się wydarzy, użytkownik korzysta z ochrony serwisowej i pomocy Assistance*.

* Zgodnie z odpowiednimi zapisami umowy.

 

Auto w rozliczeniu.

Niezależnie od marki samochodu aktualnie używanego przez klienta, Dealer marki Opel przygotuje ofertę wykupu w oparciu o bieżącą wartność rynkową. Bo istotnym warunkiem decyzji zakupu nowego samochodu jest uczciwa cena za obecnie używany. Wówczas może okazać się, że droższy model jest w zasięgu budżetu.

 

Atrakcyjne warunki finansowania i umowy serwisowe.

Sieć Spoticar oferuje różne formy finansowania zakupu samochodu używanego. A każda oferta dostosowywana jest do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta. 

 

Używane Ople - obecne modele

W tym miejscu znajdziesz używane modele Opla najnowszych generacji, również te służące dotąd w salonach jako samochody demonstracyjne, z niskim przebiegiem. Samochody objęte gwarancją Spoticar zostały sprawdzone pod kątem stanu technicznego, bezpieczeństwa i jakości. Teraz czekają na jazdę próbną z klientem. 
Corsa
Ten mały, miejski samochód o komfortowym wnętrzu, cieszy się popularnością wśród klientów. Niezawodny model o ciekawych liniach nadwozia i stylistyce wnętrza zapewnia niemałą przyjemność z jazdy. 
Znajdź Corsę w Spoticar Dowiedz się więcej o Corsie
Astra
To bardzo popularny model wśród samochodów używanych, cieszący się uznaniem specjalistów. Zachwyca komfortowym, obszernym wnętrzem i przyjemnością prowadzenia.  
Znajdź Astrę w Spoticar Dowiedz się więcej o Nowej Astrze
Insignia
Insignia to bardzo atrakcyjny wizualnie i jednocześnie niezawodny model. Eleganckie nadwozie, mocne silniki, komfortowe wnętrze i obszerny bagażnik to nie jedyne jej zalety. 
Znajdź Insignię w Spoticar Dowiedz się więcej o Insignii
Grandland X
Grandland, dostępny również w wersji hybrydowej plug-in, oferuje zalety typowego dużego SUV-a. Atrakcyjne wyposażenie i elastyczna przestrzeń bagażowa zadowolą niejednego użytkownika. 
Znajdź Grandlanda X w Spoticar Dowiedz się więcej o Nowym Grandlandzie

Używane Ople - poprzednie modele

Szukasz modelu, który nie jest już produkowany? Jest duża szansa, że znajdziesz go w portalu Spoticar. Sprawdź poprzednie generacje Mokki X, Zafiry i innych bardzo popularnych modeli Opla.
Mokka X
Mokka X to kwintesencja ponadczasowego stylu i wygody. Ten kompaktowy SUV zachwyca wszechstronnością podczas użytkowania w mieście, jak i poza utartymi szlakami. 
Znajdź Mokkę X w Spoticar Poznaj najnowsze SUV'y Opla
Zafira
Zafira to dynamiczny, przestronny, komfortowy rodzinny minivan, który sprawdza się podczas wakacyjnych podróży i codziennych aktywności. 
Znajdź Zafirę w Spoticar Poznaj samochody rodzinne Opla

Spoticar ułatwia decyzje

Służymy wsparciem i radą w dokonaniu odpowiedniego wyboru. 

Który model byłby idealny dla Ciebie?

Mały, miejski samochód, model kombi czy rodzinny van? A może raczej SUV? W gamie samochodów używanych Opla znajdziesz ten, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.

Finansowanie zakupu

Poznaj naszą ofertę programów finansowania zakupu samochodu używanego. Z nami pozwolisz sobie na więcej. 

Pozostałe modele, które mogą Cię zainteresować

Niektóre wycofane z produkcji modele Opla nie mają bezpośrednich następców, ale wciąż cieszą się popularnością na wielu rynkach. Masz szansę odnaleźć je właśnie tutaj, wśród aut używanych Spoticar.
ADAM | ADAM ROCKS | ADAM S
Każda wersja ADAMa to unikalne dzieło sztuki na czterech kołach. O przyjemności z jazdy nie wspominając. 
KARL
Mały, miejski KARL sprawdzał się idealnie na ulicach miast europejskich miast. I mieścił niemały bagaż.