NOWA MOKKA

Odważna, niebanalna odsłona wzornictwa i najnowszych technologii nabiera kształtów. Nadchodzi czas zupełnie innych doświadczeń za kierownicą. Bądź wśród tych, którzy jako pierwsi zobaczą emblemat modelu zmieniającego oblicze Opla. A Ty trzymaj rękę na pulsie. Nowa Mokka z napędem elektrycznym już wkrótce!

SPOJRZENIE Z UKRYCIA.

Obejrzyj ekskluzywną relację ze spotkania z Nowym Oplem Mokką, oczami Jürgena Kloppa, ambasadora marki Opel.

Film został nakręcony przed epidemią COVID-19, zanim weszły w życie restrykcyjne zasady higieny i zachowania odległości w grupie.

WIELKA ODSŁONA?

Już niebawem nastąpi ten wyczekiwany moment. Odkryjemy Nową Mokkę krok po kroku. Napięcie rośnie, ciekawość jeszcze bardziej. Rozpocznij więc własną podróż do świata Nowej Mokki: zobacz pierwsze zdjęcia i poznaj, co kryje się pod kamuflażem.

INFORMACJA PRASOWA.

OCZEKIWANIE SIĘGA ZENITU. WSZĘDZIE.

Elektryczny! Nowy Opel Mokka rusza w drogę
Opel Mokka drugiej generacji jest zupełnie nowy, a jego nowoczesna technologia, w tym e-power, jest dokładnie testowana, konfigurowana i zatwierdzana przed wprowadzeniem na rynek. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowy Opel Mokka testowany przez Jürgena Kloppa
Wyjątkowym kierowcą testowym jednego z samochodów przedprodukcyjnych jest trener Liverpoolu Jürgen Klopp. Ambasador marki Opel miał już okazję przejechania kilku pierwszych kilometrów w pełni elektryczną Mokką-e. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ