Napęd hybrydowy

Grandland X Hybrid

OD 162 850 zł

NOWA RODZINA HYBRYD TYPU PLUG-IN.

Z napędem na przednią oś lub na wszystkie koła.

Poznaj najważniejsze zalety obu wersji Grandlanda X Hybrid. Proste i szybkie ładowanie, 4 tryby jazdy, 300 KM mocy dla wersji 4x4 lub 225 KM dla wersji z napędem na przednią oś. Moc SUV-a, zmysł hybrydy. Bierz wszystko, bez kompromisów.

WYDAJNOŚĆ TO JEGO DRUGIE IMIĘ.

WYDAJNOŚĆ
Z połączenia zalet samochodu sportowo-użytkowego i technologii napędu hybrydowego typu plug-in powstaje nowy wymiar wydajności. Grandlandem X Hybrid4, wyposażonym w akumulator ładowany metodą stosowaną w pojazdach w pełni elektrycznych, pokonasz niemały dystans nawet w czysto elektrycznym trybie jazdy. A to oznacza ograniczenie emisji spalin niemal do zera: plus dla środowiska, oraz większą wydajność: plus dla Ciebie.

PODRÓŻUJ ZGODNIE Z NASTROJEM.

ELASTYCZNOŚĆ

Zwracasz uwagę na wydajność swojego samochodu, a jednocześnie uwielbiasz poczucie sportowej mocy pod stopą. W Grandlandzie X Hybrid4 elastycznie zmieniasz tryb jazdy, w zależności od potrzeby chwili i nastroju. Korzystaj z walorów typowego SUV-a i udogodnień oferowanych przez samochód z napędem elektrycznym. 

 

Dostępne tryby jazdy:

  • 4x4 (tylko z napędem na wszystkie koła)
  • Sportowy
  • Hybrydowy
  • Elektryczny

PO PROSTU PODŁĄCZ DO GNIAZDKA. 

ŁADOWANIE
Ładowanie akumulatora jest niezwykle proste. Masz wybór pomiędzy publiczną stacją ładowania, domowym gniazdkiem elektrycznym lub stacją ładowania Wallbox. Dbaj o pełną moc akumulatorów i prowadź jak najczęściej w trybie elektrycznym, ograniczając emisję spalin do minimum.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ODCIŚNIJ SWÓJ ŚLAD.

COŚ NOWEGO
Grandland X Hybrid4 to SUV hybryda typu plug-in. To na niego właśnie czekasz. Jego muskularną sylwetkę podkreślają czerń dachu i maski oraz duże, dwukolorowe 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Radość z jazdy zapewnia 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z dźwignią funkcjonującą jako system kontroli przekładni elektrycznej. Pokryta skórą kierownica o spłaszczonej podstawie, wyposażona w manetki zmiany biegów, daje poczucie prowadzenia auta o sportowej naturze. Duży 8-calowy wyświetlacz dotykowy, element systemu nawigacji, prezentuje między innymi ekrany z informacjami dedykowanymi funkcjom modelu Hybryd4. Wszystko, co ważne masz zawsze na wyciągnięcie palca.

E-MOBILNOŚĆ JEST PROSTA. I ELEKTRYZUJĄCA.

USŁUGI OPLA DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Gama usług dedykowanych pojazdom elektrycznym Opla, w tym opcje ładowania czy funkcje zdalnego sterowania, oferuje płynne przejście do świata e-mobilności.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAWSZE Z TOBĄ.

OPELCONNECT1

Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży:

 

  • Ochrona. Poczuj się bezpiecznie mając pod ręka takie usługi jak połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej czy informacje o statusie pojazdu.
  • Komfort. Korzystaj z usług zdalnych dostępnych w Twoim smartfonie, np. sterowaniem zamkami drzwi, a dla pojazdów elektrycznych: zdalne zarządzanie i sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora, ustawienia klimatyzacji. 
  • Wsparcie. Podróżuj komfortowo do celu korzystając z nawigacji online1 i funkcji zarządzania przejazdami

 

1 Korzystanie z usług systemu OpelConnectmoże wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

GRANDLAND X HYBRID.

Z NAPĘDEM NA PRZEDNIĄ OŚ
Grandland X Hybrid będzie wkrótce dostępny w wersji z napędem na przednią oś. Moc 225 KM, 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów elektronicznie sterowana oraz zasięg do 57 km w trybie elektrycznym to zalety, dzięki którym ta wersja Grandlanda X daje wiele radości z jazdy. I jest ekonomiczna.