Nowa Corsa-e

Corsa-e

OD 124 490 zł  

POZNAJ NOWĄ CORSĘ-E Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM – IMPONUJĄCY ZASIĘG, SZYBKIE ŁADOWANIE, DUŻA MOC, NIEMAL BEZGŁOŚNA PRACA.

ELEKTRYCZNA I ELEKTRYZUJĄCA.

NOWY, MIEJSKI SAMOCHÓD Z NIEMIEC Z NAPĘDEM W PEŁNI ELEKTRYCZNYM.

ZASIĘG DO 337 KM.

W Corsie-e o zasięgu niemal 337 km1 z łatwością dotrzesz do niejednego celu podróży bez doładowywania akumulatorów. Kontrolując prędkość i styl jazdy oraz uwzględniając wpływ temperatury wnętrza i otoczenia możesz łatwo zoptymalizować zasięg swojej Corsy-e.

 

1 Zużycie energii dla Corsy-e: 16,8-16,5 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg 329-337 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. Wartości te zostały określone zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), obowiązującego dla nowych pojazdów homologowanych od 1 września 2018 roku. Wartości te mogą różnić się w zależności od faktycznych warunków na drodze oraz innych czynników, takich jak prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, zróżnicowany styl jazdy. Czas ładowania akumulatorów może różnić się w zależności od typu ładowarki pokładowej, rodzaju kabla i stacji ładowania. Szczegółowe informacje dostępne są u Dealerów marki Opel.

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ŁADOWANIE DO 80% W 30 MINUT.

Nic prostszego. Wystarczy 30 minut1 , aby doładować akumulator do 80%1 . Różne opcje zasilania akumulatora udostępniane przez Opla pozwalają Ci bezstresowo poruszać się po mieście i na dłuższych dystansach. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj .

 

1 Wartości teoretyczne obliczone na podstawie zasięgu 329-337 km określonego według cyklu WLTP, z wykorzystaniem ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW. Podana wartość dotyczy w pełni rozładowanego akumulatora. Czas ładowania może różnić się w zależności od rodzaju i mocy źródła ładowania, temperatury otoczenia oraz stopnia nagrzania akumulatora.

 
Większa frajda, większy zasięg.
Jaki jest Twój styl jazdy? W Corsie-e masz do wyboru dwa: sportowy dający frajdę z prowadzenia oraz regeneracyjny wspomagający zwiększenie zasięgu. Decyzja należy do Ciebie.  

SPRAWDŹ DZIENNY ZASIĘG SWOJEJ CORSY-E

Wartości podane są wyłącznie dla celów informacyjnych i nie mogą być uznawane za wiążące. Zostały określone na podstawie norm WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), obowiązujących dla nowych pojazdów homologowanych od 1 września 2018 roku. Wartości te mogą różnić się w zależności od faktycznych warunków na drodze oraz innych czynników, takich jak prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, zróżnicowany styl jazdy.

DOSTOSUJ CORSĘ-E DO SWOICH OCZEKIWAŃ.

WYJĄTKOWE ZALETY. WSZECHSTRONNE WSPARCIE.

OPŁACALNOŚĆ SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.
Jest wiele powodów, dla których warto zamienić samochód z napędem spalinowym na model elektryczny. Teraz masz możliwość zakupu „elektryka” z dotacją rządową, bezpłatnego postoju w strefach płatnego parkowania oraz jazdy pasem wyznaczonym dla autobusów. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
E-mobilność: prosta i elektryzująca.
Poznaj różne formy e-mobilności. Dowiedz się jak zwiększyć zasięg i jak funkcjonuje zespół akumulatorów. Sprawdź średnie koszty eksploatacji samochodu elektrycznego. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Usługi Opla dla pojazdów elektrycznych
Gama usług dedykowanych pojazdom elektrycznym Opla, w tym opcje ładowania czy funkcje zdalnego sterowania, oferuje płynne przejście do świata e-mobilności.  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WERSJE.

CORSA-E EDITION

 • Emblemat „e” na drzwiach bagażnika i słupku dachowym B
 • Akumulator o pojemności 50 kWh
 • Silnik elektryczny o mocy 136 KM
 • System OpelConnect z usługą połączenia alarmowego i gamą usług dedykowanych pojazdom elektrycznym
 • System Multimedia z 7-calowym ekranem dotykowym, łączami Bluetooth® i USB, funkcją projekcji interfejsu smartfona oraz tunerem cyfrowym i 6 głośnikami
 • Kolorowy wyświetlacz graficzny 7" pomiędzy wskaźnikami
 • Klimatyzacja sterowana elektronicznie
 • Zaawansowany układ wykrywania pieszych i rowerzystów oraz automatycznego hamowania przy niskich prędkościach

CORSA-E ELEGANCE

 • Tapicerka łączona materiał-skóra syntetyczna
 • Elektrycznie sterowane szyby tylne
 • Dodatkowe oświetlenie nastrojowe wnętrza LED
 • Konsola centralna z podłokietnikiem i schowkiem
 • Sportowa kierownica pokryta skórą
 • Reflektory i światła do jazdy dziennej w technologii LED
 • Chromowana listwa w linii okien bocznych
 • 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich

OFERTA

CORSA-e

Już za 1 243 zł netto/mies. FREE2MOVE LEASE.

*Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie części ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekroczy określonego limitu. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: kliknij tutaj. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZALETY CORSY-e
Poznaj wszystkie zalety Nowej Corsy-e. 
Dowiedz się więcej
E-MOBILNOŚĆ
Ładowanie akumulatora, planowanie podróży: odkryj usługi OpelConnect dedykowane samochodom elektrycznym. 
Dowiedz się więcej
AKCESORIA
Wybierz oryginalne akcesoria do Corsy-e. 
Dowiedz się więcej