Zalety

OCZEKUJ WIĘCEJ.

OD NOWEJ CORSY.

SZYK I STYL
Nowa Corsa wizualizuje filozofię niemieckiego wzornictwa i inżynierii. Dynamiczny przód, przyciągająca wzrok linia boczna i charakterystyczny tył tworzą niekonwencjonalną całość o doskonałej prezencji. 
USPORTOWIONA SYLWETKA
Marzysz o jeszcze bardziej atletycznych liniach? Corsa GS-Line jest zatem dla Ciebie. Duże zderzaki, chromowana końcówka układu wydechowego i dedykowane obręcze kół zachwycą Ciebie i przyciągną zaintrygowane spojrzenia innych.  
LUKSUSOWA AURA
Wnętrze oczaruje Cię od pierwszego spojrzenia. Precyzja wykończenia detali, najwyższej jakości materiały i eleganckie elementy dekoracyjne tworzą wnętrze wysokiej klasy. Siedząc w niebanalnym kokpicie zaprojektowanym z myślą o kierowcy zechcesz, aby podróż trwała jak najdłużej.   
WYRAZISTE AKCENTY
Akcenty w ognistej czerwieni, sportowe fotele, ciemna podsufitka i aluminiowe nakładki pedałów we wnętrzu Corsy GS-Line zapowiadają niezapomniane wrażenia z jazdy. 
KOŁA

Unikalne wzory 16- lub 17-calowych obręczy kół ze stopów lekkich1 dopełniają stylistykę nadwozia. Jeśli zależy Ci na szczególnym akcencie, wybierz opcjonalne czarno-srebrne2 felgi 17-calowe. Nie tylko fantastycznie kontrastują z nadwoziem, ale są też lekkie i zoptymalizowane aerodynamicznie dla lepszej efektywności. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Wyposażenie dodatkowe wyłącznie dla Corsy-e.

 
DACH

Lubisz zabawę kolorami? Wybierz dach w eleganckiej czerni lub subtelnej bieli1 kontrastujący z resztą nadwozia. Decydując się na panoramiczne okno dachowe1 wpuścisz do wnętrza swojej Corsy jeszcze więcej naturalnego światła. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
REFLEKTORY MATRYCOWE

Zobacz więcej i daj się dostrzec. Najnowocześniejsze reflektory matrycowe LED IntelliLux®1 umożliwiają swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
ADAPTACYJNY TEMPOMAT 

Adaptacyjny tempomat (ACC)1 wspiera kierowcę w płynnym prowadzeniu, automatycznie przyspieszając lub hamując, aby zachować zaprogramowaną, bezpieczną odległość od auta poprzedzającego.

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Tempomat działa przy prędkościach od 30 do 180 km/h. Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 
ASYSTENCI PASA RUCHU

Kolejny krok w stronę jeszcze bardziej komfortowej, bezpieczniejszej jazdy. Układ utrzymania na pasie ruchu (LKA) monitoruje linie zajmowanego przez pojazd pasa ruchu i delikatnym ruchem kierownicy1 koryguje tor jej jazdy. Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW)2 ostrzega o niesyganlizowanym kierunkowskazem opuszczaniu pasa ruchu. Obydwa systemy wspomagają kierowcę w uniknięciu kolizji z powody nieuwagi czy zmęczenia.

 

1 Kierowca ma obowiązek trzymać ręce cały czas na kierownicy.

2 Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 
CYFROWY PANEL WSKAŹNIKÓW

Korzystaj swobodnie z wszystkich funkcji intuicyjnego systemu multimedialnego. Na opcjonalnym cyfrowym panelu wskaźników1 kierowcy odczytasz - w zasięgu wzroku - niezbędne podczas jazdy dane: prędkość, wskazania nawigacji i nie tylko.

 

1 Dostępny od 2020 r.

 
KAMERA COFANIA 180°

Manewrowanie na zatłoczonych, miejskich ulicach i w ciasnych przestrzeniach jest teraz o wiele prostsze. Panoramiczna kamera cofania1 o szerokokątnym obiektywie widzi przeszkody znajdujące się z tyłu i zbliżające się z boku Twojej Corsy. Zanim się obejrzysz, zostaniesz ekspertem od manewrów parkingowych. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
UKŁAD WSPOMAGANIA PARKOWANIA

Od dziś parkowanie może być prostsze. Zaawansowany układ wspomagania parkowania (APA)1 wykrywa odpowiednie miejsce i przejmuje kontrolę nad kierownicą, a Ty operujesz pedałem hamulca i przyspieszenia. Czy parkowanie może być przyjemne? To pytanie retoryczne. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 
PODGRZEWANE FOTELE I KIEROWNICA

Odrobina luksusu w Twojej Corsie. Zasiądź wygodnie w podgrzewanym fotelu kierowcy1 lub pasażera, dotknij ciepłej kierownicy1,2, a nie zechcesz już opuścić tego przyjemnego wnętrza.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Niedostępna dla modeli z automatyczną skrzynią biegów.

 
MASUJĄCY FOTEL

Usiądź wygodnie za kierownicą. Fotel kierowcy pokryty tapicerką skórzaną wyposażony jest w funkcję masażu1. Rozkoszuj się najdłuższą podróżą. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

Torby z zakupami, walizki, niezbędne gadżety - zmieszczą się w bagażniku o pojemności 309 litrów1. Masz więcej bagażu niż zwykle? Wystarczy złożyć oparcie tylnej kanapy, aby powiększyć przestrzeń bagażową. A zatem… czas zaplanować wyjazd. 

 

1 Dotyczy wyłącznie modeli z silnikami spalinowymi i diesla. 

 
NAWIGACJA

Kolejny ciekawy cel podróży na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotknąć ekran. Wybierz idealny dla siebie system multimedialny z nawigacją: Multimedia Navi Pro1 z 10-calowym ekranem dotykowym lub Multimedia Navi1 z ekranem 7-calowym. Nie ograniczaj się. Przygoda czeka. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
POZNAJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wygodnie doładujesz baterię smartfona bez użycia kabli dzięki bezprzewodowej ładowarce1. Po prostu połóż telefon w małym schowku w konsoli środkowej. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.  Ładowarka współpracuje wyłącznie z urządzeniami obsługującymi standard PMA lub Qi. Indukcyjne ładowanie baterii smartfona może wymagać dodatkowego akcesorium na telefon. Sprawdź kompatybilność swojego telefonu u producenta urządzenia. 

 
SYSTEMY MULTIMEDIALNE

Płynna łączność i intuicyjna obsługa. Systemy multimedialne1 z ekranem dotykowym, obsługujące m.in. funkcje Apple CarPlay™2 i Android Auto™2, komendy głosowe czy streaming plików dźwiękowych przez Bluetooth®3, gwarantują poczucie wolności, swobodę w kontaktach i rozrywkę na odpowiednim poziomie. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Kompatybilność i zakres funkcji mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Apple CarPlay i Apple Siri są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google.

3 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG Inc. 

 
POZNAJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
ZAWSZE GOTOWY DO POMOCY

OpelConnect to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem. Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży, również samochodem o napędzie elektrycznym.

 

  • Ochrona. Poczuj się bezpiecznie mając pod ręka takie usługi jak połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej czy informacje o statusie pojazdu.
  • Komfort. Korzystaj z usług zdalnych dostępnych w Twoim smartfonie, np. sterowania zamkami drzwi, a dla pojazdów elektrycznych: zarządzania i sprawdzenia poziomu naładowania akumulatora, ustawień klimatyzacji. 
  • Wsparcie. Podróżuj komfortowo do celu korzystając z nawigacji online1 i funkcji zarządzania przejazdami.

 

1 Wprowadzenie OpelConnect planowane jest w październiku 2019 r. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej.

 
POZNAJ OPELCONNECT
SILNIK
Doskonałe właściwości jezdne, niska lub zredukowana do zera emisja spalin – jednostki napędowe Corsy to mają. Silnik benzynowy, wysokoprężny czy elektryczny – bez względu na wybór, masz pewność dynamicznej, płynnej i efektywnej jazdy. 
SKRZYNIA BIEGÓW

Automatyczna 8-stopniowa przekładnia z manetkami ręcznej zmiany biegów1 wspomaga efektywne zużycie paliwa i zapewnia angażujące doznania podczas aktywnej jazdy.

 

1 Dostępna z silnikiem o mocy 100 lub 130 KM.