SKIP TO CONTENT
Najczęściej zadawane pytania

Free2Move Lease – kierujemy się twoim bezpieczeństwem

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy we Free2Move Lease wymagana jest opłata wstępna?

Nie. Istnieje możliwość wynajmu samochodu bez opłaty wstępnej.

2. Aktualne stopy procentowe są rekordowo niskie. Czy rata wzrośnie po ich podwyższeniu?

Nie. Oferta Free2Move Lease zbudowana jest na stopie stałej gwarantującej niezmienność raty w całym okresie finansowania.

3. Jakie są koszty ewentualnego serwisu?

W racie F2ML zawarty jest pełen serwis gwarantujący serwisowanie i naprawy pojazdu w ASO Opel na oryginalnych częściach bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów dodatkowych.

4. Czy opłata za ubezpieczenie komunikacyjne jest stała przez cały okres umowy?

W racie F2ML zawarte jest pełne wieloletnie ubezpieczenie OC/AC/NNW, którego cena nie zmienia się nawet w przypadku zaistnienia szkód.

5. Czy w przypadku szkody częściowej ubezpieczyciel poniesie koszt naprawy?

Tak. Ubezpieczenie PZU gwarantuje bezkosztową naprawę pojazdu w ASO Opel na oryginalnych częściach bez udziału własnego i franszyzy.

6. Co się dzieje w przypadku awarii pojazdu? Czy otrzymam samochód zastępczy?

Polisa wieloletnia PZU oraz dodatkowa polisa Auto Non Stop gwarantuje nielimitowany samochód zastępczy na czas naprawy (w tym również w przypadku oczekiwania na części).

7. Kto ponosi koszty w przypadku szkody całkowitej?

Dodatkowe ubezpieczenie zawarte w racie, gwarantuje rozliczenie szkody całkowitej bez ponoszenia jakiegokolwiek kosztu przez Klienta. Dodatkowo, w sytuacji szkody całkowitej Klientowi przysługuje samochód zastępczy na okres 30 dni, w trakcie którego może zamówić drugie auto.

8. Jakie są możliwość zakończenia umowy?

Klient zawsze ma prawo skorzystać z prawa odkupu auta, ale jeśli z niego nie korzysta auto oddaje, a całe ryzyko odsprzedaży jest po stronie firmy leasingowej.

9. Obawiam się, że spadające przychody uniemożliwią mi spłatę rat. Czy w takiej sytuacji możliwa jest renegocjacji umowy?

W przypadku kontraktów F2ML na prośbę klienta w każdym momencie możliwe są modyfikacje umowy mające na celu obniżenie miesięcznego kosztu np. poprzez wydłużenie okresu użytkowania. Możliwe jest również wcześniejsze zamknięcie umowy i otwarcie nowej na auto tańsze z niższym miesięcznym kosztem.

10. Obawiam się, że przez spadające przychody, konieczne będzie zamknięcie lub czasowe zawieszenie mojej działalności gospodarczej. czy możliwe jest wcześniejsze zakończenie umowy wynajmu?

W przypadku kontraktów F2ML istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia umowy, na z góry określonych w zamówieniu warunkach (opłata za każdy dzień skrócenia). W praktyce spłaca się ok. 30% - 40% przyszłych rat, a nie tak jak w przypadku regularnych leasingów pełne zadłużenie.
Zapytaj o ofertę

Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem i poszerzeniem naszej oferty oraz nowymi rozwiązaniami.

Z przyjemnością przygotujemy specjalną ofertę dla Twojej firmy. Skontaktuj się z Dealerem marki Opel, a my zajmiemy się resztą.

 
Zapytaj o ofertę