Usługi dla pojazdów elektrycznych

E-MOBILNOŚĆ: PROSTA I ELEKTRYZUJĄCA.

E-mobilność jest prosta. Dołożyliśmy starań, aby posiadanie i użytkowanie auta elektrycznego było tak łatwe, jak obsługa smartfona. Gama usług Opla dla pojazdów elektrycznych* sprawi, że płynnie przejdziesz do świata e-mobilności. 

* Dostępne od wiosny 2020 roku.

USŁUGI OPLA DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH.

ŁADOWANIE.

Opel oferuje Ci elastyczny wybór sposobu doładowania akumulatora w Twoim samochodzie elektrycznym: z domowego gniazdka lub w publicznej stacji ładowania. Każdy sposób jest dobry, aby pozostać mobilnym na krótkich i długich dystansach.
ŁADOWANIE W STACJACH DOMOWYCH.
Oto kilka rozwiązań do zastosowania w domu i w biurze. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZARZĄDZANIE POJAZDEM.

Wykorzystuj możliwości swojego samochodu z napędem elektrycznym zarówno podczas jazdy, jak i wtedy kiedy znajdujesz się dalej od niego. Funkcja e-mobility coaching udostępnia Ci porady i wskazówki dotyczące optymalizacji prowadzenia pojazdu. Za pomocą funkcji zdalnych kontrolujesz ładowanie akumulatora, ustawienia klimatyzacji i nie tylko. Wystarczy mieć w ręku smartfon. 
E-MOBILITY COACHING
Funkcja e-mobility coaching podpowiada Ci jak efektywnie zwiększyć zasięg akumulatora, a w konsekwencji oszczędzić co nieco. Możesz też sprawdzić jak sobie radzisz za kierownicą w porównaniu z innymi użytkownikami Twojego samochodu. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
FUNKCJE ZDALNE
Chcesz zmienić harmonogram ładowania akumulatora, ogrzać lub schłodzić wnętrze swojego samochodu? Wystarczy wziąć do ręki smartfon i skorzystać z aplikacji. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PRZEGLĄDY I GWARANCJA.

Program Opel FlexCare zadba o Twój spokój ducha. Obejmuje on kompletną gamę usług z zakresu obsługi okresowej, eksploatacyjnej i ochrony pogwarancyjnej, których zakres możesz dopasować do intensywności eksploatacji samochodu. Wystarczy wybrać właściwy pakiet z 3 dostępnych w ofercie. 
SERWIS SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH
Dobra wiadomość jest taka, że samochody elektryczne mają mniej części ruchomych niż modele spalinowe, co przekłada się na niższe koszty serwisowania. Program Opel FlexCare oferuje profesjonalną ochronę Twojego samochodu elektrycznego. 
GWARANCJA NA AKUMULATOR
Wszystkie pojazdy elektryczne marki Opel otrzymują gwarancję zachowania minimum 70% pierwotnej pojemności akumulatora na 8 lat lub przebieg 160 000 km. Oryginalny certyfikat potwierdza pojemność akumulatora, co może okazać się pomocne przy sprzedaży pojazdu.