Najważniejsze informacje

NIEMIECKIE NARZĘDZIA DO PROWADZENIA BIZNESU

Nowe Vivaro. 3-lata ochrony gwarancyjnej bez limitu kilometrów.*

* Promocja dotyczy Nowego Opla Vivaro z roku modelowego 2020. Program Opel Flexcare 2+1 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance bez limitu kilometrów w ciągu 3 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.10.2019. 

AUTA DOSTAWCZE, ZABUDOWY I ZNACZNIE WIĘCEJ.

Oferta samochodów dostawczych Opla obejmuje pełną gamę najnowszych modeli dostępnych na rynku: furgony, podwozia i platformy do zabudowy, z kabiną standardową i załogową, wersje pasażerskie, skrzyniowe, wywrotki, kontenery oraz specjalistyczne zabudowy lokalne.

NOWE MOVANO.
Opel Movano to prawdziwa gwiazda wśród aut dostawczych. Dzięki imponującej liczbie dostępnych wersji i niemal nieograniczonemu potencjałowi konwersji sprosta największym wyzwaniom. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ PROMOCJĘ
NOWE VIVARO.
Vivaro nowej generacji to nie tylko odważna stylistyka. To również synonim wydajności, komfortu, funkcjonalności i elastyczności ładunkowej. Dostepny z pojedynczą lub podwójną kabiną.
 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ PROMOCJĘ
COMBO CARGO.
Ładowność do 1t, pojemność ładunkowa do 4,4m 3 , dwie długości nadwozia. Opel Combo to niezawodny partner w biznesie. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ SPRAWDŹ PROMOCJĘ

CHCESZ WIEDZIEĆ JESZCZE WIĘCEJ?