Napęd hybrydowy

Grandland X Hybrid

OD 174 750 zł 

NOWA RODZINA HYBRYD TYPU PLUG-IN.

Z napędem na przednią oś lub na wszystkie koła.

Poznaj najważniejsze zalety obu wersji Grandlanda X Hybrid. Proste i szybkie ładowanie, 4 tryby jazdy, 300 KM mocy dla wersji 4x4 lub 225 KM dla wersji z napędem na przednią oś. Moc SUV-a, zmysł hybrydy. Bierz wszystko, bez kompromisów.

WYDAJNOŚĆ TO JEGO DRUGIE IMIĘ.

WYDAJNOŚĆ
Z połączenia zalet samochodu sportowo-użytkowego i technologii napędu hybrydowego typu plug-in powstaje nowy wymiar wydajności. Grandlandem X Hybrid4, wyposażonym w akumulator ładowany metodą stosowaną w pojazdach w pełni elektrycznych, pokonasz niemały dystans nawet w czysto elektrycznym trybie jazdy. A to oznacza ograniczenie emisji spalin niemal do zera: plus dla środowiska, oraz większą wydajność: plus dla Ciebie.

PODRÓŻUJ ZGODNIE Z NASTROJEM.

ELASTYCZNOŚĆ

Zwracasz uwagę na wydajność swojego samochodu, a jednocześnie uwielbiasz poczucie sportowej mocy pod stopą. W Grandlandzie X Hybrid4 elastycznie zmieniasz tryb jazdy, w zależności od potrzeby chwili i nastroju. Korzystaj z walorów typowego SUV-a i udogodnień oferowanych przez samochód z napędem elektrycznym. 

 

Dostępne tryby jazdy:

  • 4x4 (tylko z napędem na wszystkie koła)
  • Sportowy
  • Hybrydowy
  • Elektryczny

PO PROSTU PODŁĄCZ DO GNIAZDKA. 

ŁADOWANIE
Ładowanie akumulatora jest niezwykle proste. Masz wybór pomiędzy publiczną stacją ładowania, domowym gniazdkiem elektrycznym lub stacją ładowania Wallbox. Dbaj o pełną moc akumulatorów i prowadź jak najczęściej w trybie elektrycznym, ograniczając emisję spalin do minimum.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ODCIŚNIJ SWÓJ ŚLAD.

COŚ NOWEGO
Grandland X Hybrid4 to SUV hybryda typu plug-in. To na niego właśnie czekasz. Jego muskularną sylwetkę podkreślają czerń dachu i maski oraz duże, dwukolorowe 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich. Radość z jazdy zapewnia 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z dźwignią funkcjonującą jako system kontroli przekładni elektrycznej. Pokryta skórą kierownica o spłaszczonej podstawie, wyposażona w manetki zmiany biegów, daje poczucie prowadzenia auta o sportowej naturze. Duży 8-calowy wyświetlacz dotykowy, element systemu nawigacji, prezentuje między innymi ekrany z informacjami dedykowanymi funkcjom modelu Hybryd4. Wszystko, co ważne masz zawsze na wyciągnięcie palca.

E-MOBILNOŚĆ JEST PROSTA. I ELEKTRYZUJĄCA.

USŁUGI OPLA DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Gama usług dedykowanych pojazdom elektrycznym Opla, w tym opcje ładowania czy funkcje zdalnego sterowania, oferuje płynne przejście do świata e-mobilności.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAWSZE Z TOBĄ.

OPELCONNECT1

Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży:

 

  • Ochrona. Poczuj się bezpiecznie mając pod ręka takie usługi jak połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej czy informacje o statusie pojazdu.
  • Komfort. Korzystaj z usług zdalnych dostępnych w Twoim smartfonie, np. sterowaniem zamkami drzwi, a dla pojazdów elektrycznych: zdalne zarządzanie i sprawdzenie poziomu naładowania akumulatora, ustawienia klimatyzacji. 
  • Wsparcie. Podróżuj komfortowo do celu korzystając z nawigacji online1 i funkcji zarządzania przejazdami

 

1 Korzystanie z usług systemu OpelConnectmoże wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

GRANDLAND X HYBRID.

Z NAPĘDEM NA PRZEDNIĄ OŚ

Grandland X Hybrid jest też dostępny w wersji z napędem na przednią oś. Moc 224 KM, 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów elektronicznie sterowana oraz zasięg do 57 km1 w trybie elektrycznym to zalety, dzięki którym ta wersja Grandlanda X daje wiele radości z jazdy. I jest ekonomiczna.

WSKAZÓWKA: Zasięg w trybie elektrycznym wskazywany przez komputer pokładowy Twojego Grandlanda X Hybrid, nawet po ładowaniu akumulatorów do 100%, oparty jest na wcześniej zarejestrowanym zachowaniu kierowcy. Jeśli podczas jazdy którykolwiek z czynników wpływających na zasięg (prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, styl jazdy) będzie miał inne wartości, wskazania zostaną odpowiednio dostosowane.  

 

1 Grandland X Hybrid FWD: zużycie paliwa 1,5-1,4 l/100 km, zużycie energii 16,1-15,6 kWh/100 km, emisja CO2 34-31 g/km, zasięg w trybie elektrycznym 57-55 km, w cyklu mieszanym, w zależności od wersji. Wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zasięgu zostały określone zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007, nr 1153/2017 oraz nr 1151/2017, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), obowiązującego dla nowych pojazdów homologowanych od 1 września 2018 roku. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasowy cykl NEDC (New European Driving Cycle; ang. nowy europejski cykl jazdy). Testy WLTP uwzględniają sytuacje bardziej zbliżone do codziennych warunków eksploatacji, dlatego wyniki zużycia paliwa i emisji CO2 mogą być wyższe niż wartości zgodne z NEDC. Wartości te mogą różnić się w zależności od faktycznych warunków na drodze oraz innych czynników, takich jak częstotliwość ładowania akumulatorów, zróżnicowany styl jazdy, prędkość, wyposażenie pojazdu, w tym rodzaj opon, temperatura wnętrza pojazdu oraz temperatura otoczenia. Szczegółowe informacje dostępne są u Dealerów marki Opel.

SPRAWDŹ ZASIĘG SWOJEGO GRANDLANDA X HYBRID W WYŁĄCZNIE ELEKTRYCZNYM TRYBIE JAZDY.