SKIP TO CONTENT
Poprzednie modele

Nie żegnamy się. Mówimy: do zobaczenia!

Zamknięcie produkcji nie oznacza zakończenia Twojej przygody z tym popularnym Oplem. Z przyjemnością wesprzemy Cię w poszukiwaniu modelu używanego czy akcesoriów i nie tylko. 

Opel Mokka X

Opel Mokka X doskonale sprawdzi się na miejskich ulicach i na utwardzonych szlakach. Znajdź wersję dla siebie wśród ostatnich modeli dostępnych od ręki. Albo, jeżeli myślisz o samochodzie elektrycznym, odkryj nową i całkowicie elektryczną Mokkę Electric.

Opel Adam

Adam Rocks | Adam S
Kompaktowy, zwinny i uroczy - Opel Adam to doskonały samochód miejski. Znajdź używanego Adama lub odkryj Corsę, wyposażoną w gamę nowoczesnych technologii z zakresu oświetlenia, łączności i bezpieczeństwa, dostępną również z napędem elektrycznym.

Opel Karl

Karl Rocks
Łatwy do parkowania i niedrogi w utrzymaniu, ten ekonomiczny mały samochód jest doskonałym pojazdem miejskim. Znajdź używany model Karla lub poznaj zupełnie nowego Opla: Nową Corsę - teraz dostępną również jako samochód o wyłącznie elektrycznym napędzie, wyposażoną w wiele nowoczesnych technologii z zakresu oświetlenia, łączności i bezpieczeństwa.