SKIP TO CONTENT
Raport Oceny Technicznej

Raport oceny technicznej

Fachowcom w Autoryzowanym Serwisie Opel wystarczy 12 minut na wizualną kontrolę 97 elementów związanych z bezpieczeństwem i sprawnością pojazdu. Następnie Raport Oceny Technicznej generowany jest w formie elektronicznej. Skontaktuj się z Dealerem, aby umówić się na bezpłatną usługę!

12 minut oględzin

Raport Oceny Technicznej ma na celu szczegółowe oględziny stanu Twojeg Opla. Dzięki niemu zyskasz pewność, że Twoje auto jest w nienagannym stanie, gotowe na każdą podróż. Nasi fachowcy wykonają 12-minutowy przegląd wizualny, którego szczegółowe wyniki zostaną umieszczone w formie elektronicznego raportu. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek, otrzymasz wstepną wycenę napraw i zdecydujesz, którymi z nich chcesz zająć się w pierwszej kolejności i w jakim terminie.

 

Analogicznie do świateł w ruchu drogowym, poszczególne elementy oznaczone są kolorem zielonym, żółtym lub czerwonym, w zależności od ich stanu.

 

Elementy czerwone

Usterki wymagające niezwłocznej naprawy. Użytkowanie pojazdu w tym stanie może być niezgodne z przepisami ruchu drogowego.

 

Elementy żółte

Kolor żółty wskazuje mniej poważne usterki. Dodarca serwisowy poinformuje Cię o tym, jak pilnej naprawy wymaga. Wyeliminowanie żółtych usterek odpowiednio wcześnie może zapobiec ich poglębieniu, a tym samym zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Elementy zielone

Dobra wiadomość. Kolorem zielonym oznaczone są elementy sprawne, które nie wymagają naprawy.

 

Nasz doświadczony personel przedstawi Ci wyniki Raportu Oceny Technicznej i sczegółowo je omowi oraz doradzi w podjęciu decyzji o naprawie.

 

Jeśli posiadasz konto myOpel, wyniki raportu otrzymasz będziesz mógł pobrać w formacie PDF, a elementy żółte i czerwone będą oznaczone w formie przypomnień o serwisie, z możliwością wygodnego umówienia wizyty serwisowej online u Twojego Dealera.