SKIP TO CONTENT
Multimedia Navi Pro (Astra, Insignia)

Multimedia Navi Pro z 8-calowym ekranem dotykowym

Fabryczny system nawigacji z serwisem informacji o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym

Multimedia Navi Pro w Astrze i Insignii oferuje gamę praktycznych funkcji, w tym aktywne prowadzenie po trasie, serwis informacyjny o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym czy ceny paliw, aby ułatwić i uprzyjemnić Ci podróżowanie. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o funkcjach tego systemu.

System dostępny dla:

  

Zalety

Dostęp do źródeł dźwięku:

  • radioodbiornik AM/FM, opcjonalny tuner cyfrowy DAB+
  • odtwarzanie muzyki przez USB, Bluetooth® oraz funkcje projekcji ekranu smartfona Apple CarPlayTM lub Android AutoTM1

 

Telefon:

łączność Bluetooth® do obsługi połączeń telefonicznych z dostępem do listy kontaktów i połączeń

 

Fabryczna nawigacja:

  • mapy w widoku 3D krajów Europy oraz Turcji i Rosji
  • nawigacja online2, w tym bieżące informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, przewidująca nawigacja, ceny paliw, dostępność parkingów, wyszukiwanie ciekawych miejsc online

 

Integracja smartfona przez Apple CarPlayTM lub Android AutoTM1:

umożliwiająca przeniesienie interfejsu telefonu na ekran główny systemu multimedialnego i ułatwiająca obsługę wybranych aplikacji i funkcji z poziomu ekranu, w tym:

  • map
  • plików dźwiękowych
  • połączeń telefonicznych
  • wiadomości
  • sterowanie komendami za pomocą asystenta głosowego Google lub Siri

Filmy instruktażowe

Dotyczy Opla Insignii produkowanego od sierpnia 2018 r.

Chcesz poznać pełną gamę praktycznych funkcji tego systemu? Obejrzyj krótkie filmy instruktażowe

1 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google Inc.
 

2 Usługa nie obejmuje pakietu danych komórkowych. Niezbędne jest połączenie systemu multimedialnego pojazdu ze smartfonem lub punktem dostępu do sieci Hotspot Wi-Fi, co może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Usługa wymaga zaakceptowania licencji użytkownika Telenav i wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Telenav. Licencja wygasa z końcem 2031 r. Rodzaj i zakres usług mogą różnić się na poszczególnych rynkach i w zależności od modelu.