SKIP TO CONTENT
Multimedia Navi (Corsa i Corsa electric)

Multimedia Navi z 7-calowym ekranem dotykowym

Fabryczny system nawigacji z serwisem informacji o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym

Multimedia Navi w Corsie oferuje gamę praktycznych funkcji, w tym aktywne prowadzenie po trasie, serwis informacyjny o bieżących utrudnieniach w ruchu drogowym czy ceny paliw, aby ułatwić i uprzyjemnić Ci podróżowanie. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o funkcjach tego systemu.

System dostępny dla:

  

Zalety

Dostęp do źródeł dźwięku:

  • radioodbiornik AM/FM, opcjonalny tuner cyfrowy DAB+
  • odtwarzanie muzyki przez USB, Bluetooth® oraz funkcje projekcji ekranu smartfona Apple CarPlayTM lub Android AutoTM1

 

Telefon:

łączność Bluetooth® do obsługi połączeń telefonicznych z dostępem do listy kontaktów i połączeń

 

Fabryczna nawigacja:

  • mapy w widoku 3D krajów Europy oraz Turcji i Rosji
  • nawigacja online w ramach usług systemu OpelConnect (bieżące informacje o utrudnieniach w ruchu drogowym, ceny paliw, dostępność parkingów, wyszukiwanie ciekawych miejsc online)

 

Integracja smartfona przez Apple CarPlayTM lub Android AutoTM1:

umożliwia przeniesienie interfejsu telefonu na ekran główny systemu multimedialnego, ułatwiając obsługę wybranych aplikacji i funkcji z poziomu ekranu, w tym:

  • map
  • plików dźwiękowych
  • połączeń telefonicznych
  • wiadomości
  • sterowanie komendami za pomocą asystenta głosowego Google lub Siri

 

OpelConnect:

gama usług2 wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiajacych kierowcy łączność ze światem, dostępna zawsze i wszędzie.

1 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Apple Inc. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google Inc.

 

2 Usługi połączenia alarmowego i wezwania pomocy drogowej w ramach Opel Assistance dostępne są jako wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od modelu i wersji wyposażenia. Korzystanie z wybranych usług OpelConnect może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej. Rodzaj i zakres usług mogą różnić się na poszczególnych rynkach i w zależności od modelu.