USŁUGI ONSTAR

JAK PRZEDŁUŻYĆ KORZYSTANIE
Z ONSTAR.

 

Chcesz dalej cieszyć się korzyściami systemu OnStar? Przed upływem darmowego okresu użytkowania otrzymasz powiadomienie na swój adres e-mail i zdecydujesz w jaki sposób odpłatnie przedłużyć dostęp do OnStar1,2.

Close

Jak przedłużyć korzystanie z OnStar.

Wykupienie abonamentu na usługi OnStar3 (z wyłączeniem danych Wi-Fi4) jest bardzo proste.

Masz do wyboru dwie opcje:

 

  1. opcja: Zaloguj się na swój profil na portalu OnStar i przejdź do sekcji „Pakiety”, aby wykupić abonament.
  2. opcja: Wciśnij w samochodzie niebieski przycisk usług, aby połączyć się z opiekunem OnStar,
               który pomoże Ci odpłatnie przedłużyć dostęp do usług OnStar.

 

Wysokość opłaty za usługi OnStar (za wyjątkiem Wi-Fi) zależy od okresu ważności abonamentu. Abonament miesięczny
kosztuje 34,95 zł/miesiąc. Abonament roczny dostępny jest w atrakcyjnej cenie 349.50 zł/rok5. Aby zapoznać się
z dostępnymi wariantami abonamentu zaloguj się na portalu eur.onstar.com

1 Jeśli po upływie pierwszego roku darmowego użytkowania nie zdecydujesz się na wykupienie abonamentu, utracisz dostęp do usług systemu OnStar oraz jego funkcjonalności w aplikacji portalu myOpel. W dalszym ciągu jednak możesz, po wyrażeniu zgody, otrzymywać comiesięczne wiadomości e-mail z raportem o diagnostyce pojazdu.

2 Poprawne działanie systemu OnStar wymaga jego uprzedniej aktywacji i akceptacji Warunków Użytkowania. OnStar korzysta z sieci bezprzewodowych oraz systemów lokalizacji satelitarnej. Korzystanie z OnStar po upływie pierwszego roku darmowego użytkowania podlega opłacie abonamentowej. Pakiet usług OnStar w ramach abonamentu może różnić się od pakietu dostępnego podczas pierwszego roku darmowego użytkowania. Więcej informacji dotyczących dostępności i opłat znajdziesz na  www.opel.pl/onstar lub u Dealerów marki Opel.

3 Jeśli Twój samochód jest objęty ubezpieczeniem Opel Assistance, to w przypadku nagłej awarii Twojego Opla OnStar może zapewnić usługę darmowej pomocy drogowej. W przeciwnym wypadku firma Starter24 Sp. z o.o., będąca wykonawcą usługi Opel Assistance, może obciążyć Cię kosztami usług pomocy drogowej.

4 Usługa hotspota Wi-Fi jest niedostępna w chwili publikacji niniejszej informacji. Poprawne działanie usługi hotspota Wi-Fi będzie wymagało aktywacji i akceptacji Warunków Użytkowania dedykowanego operatora sieci komórkowych oraz będzie podlegało osobnej opłacie abonamentowej. Więcej informacji dotyczących dostępności i opłat znajdziesz na www.opel.pl/onstar lub u Dealerów marki Opel.

5 Wstępnie oszacowane ceny – mogą one ulec zmianie. Pakiety transferu danych Wi-Fi będzie można wykupić osobno. Ich ceny zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.