GAMA ADAMa

ADAM

ADAM&YOU. Spodoba się tym, którzy lubią proste rozwiązania. Nie daje tak wielu możliwości personalizacji co pozostałe modele, ale wciąż jest to stylowe i wyjątkowe auto.

Pozwoli Ci w pełni wyrazić siebie. Oferuje całkowitą wolność wyboru koloru dachu, tapicerki, wzoru obręczy oraz elementów ozdobnych wnętrza i nadwozia. W zasadzie żadnych ograniczeń.

ADAM GLAM porusza się po drodze z gracją godną pokazu mody. Stylowe kombinacje kolorystyczne i eleganckie materiały tapicerek przeobrażają go w gwiazdę miejskiego krajobrazu.

ADAM SLAM to coś więcej niż tylko sportowa natura, moc i temperament. Zwinne, sportowe zawieszenie, muskularną sylwetkę i nieprzeciętny design możesz dopełnić swoim własnym wykończeniem.

Bezkompromisowy ADAM S narodził się z połączenia specjalnie skalibrowanego sportowego zawieszenia i silnika o dużej mocy. Jego porywająca sylwetka odzwierciedla znaczenie litery S.

ADAM ROCKS

To, co potrafi ADAM, minicrossover ADAM ROCKS zrobi jeszcze lepiej. Wystylizuj swojego ADAMa ROCKS UNLIMITED i nadaj mu totalnie niepowtarzalny look.