Oferta wymiany oleju

Ruszaj w drogę!

Zadbamy o Ciebie i Twojego Opla.

DBAMY O TWOJĄ MOBILNOŚĆ TAK SAMO JAK O TWOJE ZDROWIE.

Oferta wymiany oleju.

Zadbaj o silnik swojego Opla.

Samochód po długim postoju wymaga szczególnej uwagi. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na wymianę OLEJU OPEL DEXOS wraz FILTREM za 299 zł brutto*, aby zapewnić Ci spokojny powrót do mobilności. Pamiętaj! Regularna wymiana oleju silnikowego jest bardzo istotna dla optymalnej i właściwej pracy jednostki napędowej. W ten sposób, przedłużysz życie silnika oraz zapewnisz sobie wyższy komfort jazdy.

 

Mając na uwadze aktualne potrzeby i bezpieczeństwo naszych Klientów, po każdej przeprowadzonej usłudze gwarantujemy ręczną dezynfekcję zewnętrzną i wewnętrzną samochodu, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi!

Oferujemy PAKIET DEZYNFEKCJI, który poprawi jakość powietrza w kabinie pasażerskiej. 

W ramach pakietu otrzymują Państwo:

  • Dezynfekcję układu klimatyzacji i wentylacji samochodu w cenie 99 zł.
  • Darmową ręczną dezynfekcję zewnętrzną i wewnętrzną pojazdu zgodnie z wytycznymi sanitarnymi!
  • Dodatkowo wymianę filtra kabinowego w atrakcyjnej cenie*.

 

Usługa obejmuje:

  • Oczyszczenie i dezynfekcję układu klimatyzacji i wentylacji samochodu za pomocą specjalistycznego środka, który szybko i skutecznie usuwa przykre zapachy. Zabieg utrzymuje optymalne parametry działania klimatyzacji oraz pozostawia we wnętrzu kabiny przyjemny i świeży aromat przez długi czas.
  • Ręczną dezynfekcję zewnętrzną oraz wewnętrzną Twojego Opla przy użyciu odpowiednich preparatów.

 

 

 

 

Nasze zespoły serwisowe stosują restrykcyjne metody pracy rekomendowane przez pracowników służby zdrowia. Korzystają z produktów wybranych przez naszych ekspertów medycznych i technicznych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwa.

 

 

* Podana cena jest ceną rekomendowaną oraz zawiera podatek VAT. Promocja dotyczy samochodów osobowych marki Opel i obowiązuje od 20.05 do 30.06.2020 lub do wyczerpania danego produktu.