SKIP TO CONTENT
Wymiana piór wycieraczek

Opel serwis.                                               Nieprzerwana przyjemność z jazdy

Wymiana przednich piór wycieraczek

Zadbaj o swojego Opla
Zużyte wycieraczki odbijają się od szyby, może dochodzić do charakterystycznego skrzypienia, przede wszystkim jednak nie zbierają wilgoci i zabrudzeń z powierzchni szyby, pozostawiając przy tym smugi i inne ślady. Wymienione objawy wskazują na konieczność kupna nowego elementu, z czym zdecydowanie nie wolno zwlekać – tym bardziej że koszt wymiany wycieraczek w autoryzowanym serwisie jest naprawdę przystępny. Przy okazji zakupu warto zwrócić uwagę na długość piór wycieraczek do danego modelu auta, gdyż zbyt krótkie ograniczają pole widzenia, natomiast zbyt długie mogą zahaczać o uszczelkę przedniej szyby. Warto też zwrócić uwagę, że do wyboru jest kilka rodzajów wycieraczek, np. szkieletowe, bezszkieletowe i hybrydowe.

Jak przebiega wymiana piór wycieraczek i kiedy należy jej dokonać?

 

O stanie wycieraczek samochodowych zwykle przypominamy sobie przy konieczności ich użycia, np. w trakcie ulewy lub opadów śniegu. Wtedy też zazwyczaj okazuje się, że nadszedł czas wymiany tego elementu. A to przecież właśnie wycieraczki w ogromnej mierze wpływają na komfort i widoczność podczas jazdy samochodem.  Dlatego też, z uwagi na istotną funkcję, jaką pełnią wycieraczki, nie można zapominać o regularnej ocenie ich stanu.

 

 

Szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty usług serwisowych, części zamiennych i akcesoriów znajdziesz u Doradcy Serwisowego marki Opel.

 

Wipe away those frosty days!

As the vacation season is approaching, it is our highest priority to bring everyone safely to their destinations. For this reason we offer the Opel Wiper Blades Check during which your Opel car will be inspected for possible safety risks coming from:

 

  • wiper blades
  • wiper fluid
  • manual internal & external disinfection of the car included

 

Whether driving in your city or going further away on summer vacation – see your Opel dealer now to get professional service and peace of mind.

profit from various benefits with the Opel wiper blades check:

Executed by Opel-trained professionals
Prompt solution to any problems revealed during the check
Safety report and recommendations for keeping your Opel fit
Barrier measures and strict sanitary standards are strictly respected in all our workshops, at each step.