SKIP TO CONTENT
Letnie oferty

Nowy Opel Astra Sports Tourer

Plug-in Hybrid.

Leasing 101%

Szczegóły oferty

*Oferta leasingowa dotyczy modeli Opla i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 101% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opla. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

 

 

OD 965 ZŁ NETTO/MIES.

Szczegóły oferty

**Oferta leasingowa skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 109800 zł, okres leasingu 24 miesięcy i roczny przebieg 10000 km, wpłata początkowa 10% wartości pojazdu, miesięczna rata leasingowa netto 999 zł. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Opel. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.
Astra
Poznaj szczegóły oferty


Twój Opel Astra. Niemiecka doskonałość.

 

Do wyboru:

       nadwozie Hatchback lub Sports Tourer

   wersja spalinowa lub Plug-in Hybrid

 

Zdecyduj, jaki rodzaj napędu i nadwozia najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i dopasuj najkorzystniejszą dla siebie formę finansowania.

 

Skorzystaj z okazji i ciesz się nowym Oplem Astra!

Zapytanie o ofertę

1. Wybierz swój model
2. Wybierz Dealera
         
       
3. Podaj swoje dane
4. Wyślij

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności. Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od Stellantis Polska sp. z o.o., Aleja Krakowska 206, 02-219 Warszawa (Polska) oraz Opel Automobile GmbH, Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim am Main (Niemcy) za pośrednictwem:

Twoja zgoda ogólna na przetwarzanie danych osobowych będzie skuteczna jedynie po wybraniu jednego ze wskazanych kanałów komunikacji.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Proszę sprawdzić wyróżnione pola i spróbować ponownie.

Dziękujemy!

Twoje zapytanie zostało wysłane do wybranego Dealera, który niebawem się z Tobą skontaktuje.

Twój wybrany Dealer:
Tel.:
www:
Sprawdź noworoczne postanowienia dostępne od ręki.