Insignia

Opel Insignia

  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare
  • Mistrzowskie rabaty

Opel Insignia

Już za 1 199 zł/mies.

RRSO 8,22%

DOSKONAŁA W KAŻDYM WYMIARZE.

Wnętrze zaprojektowane na miarę – począwszy od konsoli centralnej delikatnie zwróconej ku kierowcy, przez ergonomiczne fotele przednie AGR, aż po najwyższej jakości materiały.

OPEL FLEXCARE.

4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare**.

Dbamy o Twój komfort i spokój dając Ci aż 4 lata ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare do nowej Insignii.

**Program Opel Flexcare 2+2 lata Ochrony Pogwarancyjnej i Opel Assistance z limitem przebiegu 60 tys. km w ciągu 4 lat eksploatacji pojazdu w cenie 1 zł netto oferowany jest i obsługiwany przez Dealerów marki Opel. Pakiet Opel Flexcare można rozszerzyć o dodatkowe usługi za dopłatą. Oferta promocyjna obowiązuje do 31.07.2019.

OPEL KREDYT.

Opel Insignia już za 1 199 zł/mies. (RRSO 8,22%)*

Zapytaj Dealera o dodatkowy upust za skorzystanie z programów finansowych Opla! Dopasuj parametry finansowania do swoich oczekiwań!

OPEL LEASING.

Opel Insignia już za 1 199 zł netto/mies.

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź dodatkowe korzyści wynikające z naszych firmowych programów finansowania. Mamy bardzo elastyczną ofertę.

INSIGNIA Z RABATEM

Opel Insignia z rabatem do 3 500 zł

Wzorcowa stylistyka, smukłe linie nadwozia i charakterystyczne przetłoczenia oraz szeroka gama najnowocześniejszych rozwiązań zwiększających komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Maksymalna wartość obejmuje regularny rabat 2 500 zł dla wersji Elite Insignii Grand Sport i Sports Tourer oraz dodatkowy rabat 1 000 zł z tytułu rejestracji klienta na portalu myOpel.

SAMOCHODY OD RĘKI.

Insignia dostępna od ręki.

Limuzyna pełna innowacyjnych technologii wspomagających kierowcę, dzięki którym nawet najdłuższa podróż jest czystą przyjemnością. Wybierz odpowiedni model w gotowej konfiguracji dostępny od ręki.

120 LAT HISTORII Z OPLEM.

Promocje, które mogą Cię zainteresować.

*Kalkulację raty sporządzono dla modelu Opel Insignia GS Innovation 1.5 Turbo 165KM MT6 S/S, z lakierem metalicznym i Pakietem Kierowcy.

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8,22 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 82 289 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 110 307,85 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 28 018,85 zł (w tym: prowizja 3 373,85 zł, odsetki 24 645,00 zł), 91 miesięcznych rat równych w wysokości 1 199 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 1 198,85 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26 marca 2019 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup u autoryzowanego dealera nowego pojazdu marki Opel Insignia Grand Sport Innovation 1.5 Turbo 165KM MT6 S/S z lakierem metalicznym i pakietem Kierowcy w cenie 114 810 zł, z wpłatą własną 32 521, zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia pojazdu.

 

Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO, oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

 

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 147 418 918 zł, w całości wpłacony.

 

Opel Kredyt jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Usługi pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytowych wykonują bezpośrednio Dealerzy marki Opel na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez BNP Paribas Bank Polska S.A., 01-211 Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16.

 

Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Produkt dostępny u wybranych autoryzowanych dealerów, szczegółowa lista dealerów biorących udział w promocji znajduje się na stronie www.opel.pl. Czas trwania promocji: do 31.07.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.