Opel | Poznaj Opla - O Oplu

FILOZOFIA OPLA.

Korzenie Opla sięgają końca dziewiętnastego wieku. Od samego początku śmiało patrzymy w przyszłość i dokładamy wszelkich starań, aby prowadzenie samochodu dawało coraz więcej satysfakcji. Nasza historia to długa pasjonująca przygoda z inżynierią, trafnie ujęta w 3 słowach naszego nowego motto: Wir leben Autos.

 

„Wir leben Autos” wyraża wszystkie podstawowe i niezmienne wartości marki Opel

 

Motto „Wir leben Autos” jest nie tylko odniesieniem do niemieckich korzeni i naszego przywiązania do rodzimej inżynierii, ale także wyrazem naszych uczuć i pasji, które mają wpływ na wszystko, co robimy.

 

Słowo „Wir” [my] podkreśla nasz wspólny entuzjazm i pozytywne podejście „zrobimy to razem”, które ułatwia naszym pracownikom projektowanie i dostarczanie użytecznych, interesujących i innowacyjnych produktów.

 

My nie tylko budujemy samochody - my żyjemy dla nich! Dodatkowo, w słowie „leben” [żyć] zawarty jest wysoki poziom energii, którą posiadają wszyscy związani z marką. Ten nasz entuzjazm ma swoje odzwierciedlenie w bogactwie stosowanych użytecznych rozwiązań, innowacjach oraz, a jakże, w wyrazistej i nowoczesnej stylistyce.

 

Przede wszystkim, wierzymy że „Autos” są i będą dla ludzi czymś znacznie ważniejszym niż zwykłym środkiem do przemieszczania się. Samochody Opel to nie tylko kwestia poruszania się, to bardzo ważny element codziennego życia każdego z nas.

 

Wykorzystując nasze własne i klientów doświadczenia sprawiamy, że codzienne przemieszczanie się staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Nigdy też nie zaprzestaniemy poszukiwań nowych sposobów pozytywnego wpływania i inspirowania ludzi mających jakikolwiek kontakt z naszą marką.

 

Motto „Wir leben Autos” wyraża naszą pasję, zaangażowanie, troskę o detale, naszą odpowiedzialność, marzenia i – oczywiście – zaufanie.

 

Tacy właśnie jesteśmy.
Opel. Wir leben Autos.

 

Opel | Informacje o firmie

Informacje o firmie

Więcej informacji na temat faktów, liczb, pracowników i fabryk Opla. Zobacz kto zasiada w zarządzie firmy Opel.

Więcej
Opel | Aktualności Opla

Aktualności Opla

Nie pozostawaj w tyle za liderem europejskiego przemysłu motoryzacyjnego. Sprawdź najświeższe wiadomości.

Więcej
Opel | Napisali o nas

Napisali o nas

Zobacz publikacje prasowe
o produktach, usługach i firmie Opel.

Więcej
Opel | Historia i dziedzictwo

Historia i dziedzictwo

Dowiedz się jaka jest geneza Twojego samochodu. Poznaj innowacje, które od ponad wieku wytyczają drogę – nie tylko nam.

Więcej
Opel | Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Dlaczego Opel tak często wygrywa? Dowiesz się tutaj.

 

 

Więcej