Wstecz
Dalej
Wstecz
Dalej

Opel Movano Kombi i Autobus.

Do przewozu najcenniejszych zasobów.

Opel Movano w wersji osobowej został zaprojektowany
z myślą o komforcie i bezpieczeństwie wszystkich podróżujących.

Atrakcyjna stylistyka, ekonomiczne silniki i imponująca wydajność to idealnie połączenie w branży przewozu osób.

Sprawdź jego zalety

  • Eleganckie wzornictwo
  • Nieprzeciętny komfort
  • Szeroka gama dostępnych wersji
  • Zaawansowane zawieszenie
  • Czysty, ekonomiczny napęd
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa


Powiększ

Spełniając Twoje potrzeby

Opel Movano Kombi dostępny jest w dwóch długościach nadwozia i dwóch wysokościach, umożliwiając wygodny przewóz nawet 9 osób wraz ze sprzętem czy bagażami.

Opel Movano Autobus zabierze na podkład aż 16 pasażerów, którzy zasiądą wygodnie na oddzielnych fotelach. Pod sufitem rozciągają się półki na ubrania oraz opcjonalne, niezależnie regulowane nawiewy powietrza.


Powiększ

Komfortowe wnętrze

Zaprojektowany, aby ustanawiać standardy w zakresie komfortu dla załogi i pasażerów, Opel Movano jest pełen pomysłowych rozwiązań i praktycznych schowków. Klimatyzacja? Proszę bardzo. Oświetlenie i wentylacja dla pasażerów jak w samolocie? Mamy dla Ciebie to wszystko.


Powiększ

Wysoki poziom bezpieczeństwa

System ESP® to jeden z najważniejszych układów bezpieczeństwa. Jest wyposażeniem standardowym Movano we wszystkich wersjach, z napędem na przednią i tylną oś. ESP® wraz z systemem wspomagającym ruszanie na pochyłościach (Hill Start Assist), układem stabilizacji przyczepy (Trailer Stability Program) i udoskonalonym systemem kontroli trakcji (Enhanced Traction Control), zwiększa stabilność kierunkową pojazdu.


Powiększ

Moc, której potrzebujesz

Mocne silniki BiTurbo z systemem Start/Stop i technologią BlueInjection i innymi ekologicznymi rozwiązaniami zapewniają imponującą dynamikę i wzorową wydajność.


Opel Vivaro Tour - Kolejne kroki
Kolejne kroki

Więcej informacji o Oplu Movano