Dalej do celu

Poznaj czynniki wpływające na faktyczny zasięg Mokki electric. zobacz, co zależy od ciebie

Prędkość
Prędkość jazdy ma największe znaczenie dla zasięgu. Na przykład, przy stałej prędkości 130 km/h zasięg Mokki Electric jest o około połowę mniejszy niż ten wg normy WLTP. 
Styl jazdy
Każde przyspieszenie to strata energii. Każde gwałtowne hamowanie oznacza konieczność ponownego przyspieszenia. Jazda w trybie regeneracyjnym z funkcją rekuperacyjnego hamowania może zwiększyć zasięg Mokki Electric do 15%!   
Temperatura wnętrza
Wykorzystywanie układu klimatyzacji i ogrzewania, w zależności od pory roku, może powodować nawet 35% różnicę w rzeczywistym zasięgu. Układ ten bezpośrednio obciąża akumulatory, więc najlepszym rozwiązaniem jest uprzednie dostosowanie temperatury wnętrza podczas ładowania, na postoju. 
Wskazówka: Zasięg wskazywany przez komputer pokładowy Mokki Electric, nawet po ładowaniu akumulatorów, oparty jest na wcześniej zarejestrowanym zachowaniu kierowcy. Jeśli podczas jazdy którykolwiek z czynników wpływających na zasięg (prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, styl jazdy) będzie miał nowe wartości, wskazania zostaną odpowiednio dostosowane.