Jedź dalej i dalej

Szereg czynników wpływa na faktyczny zasięg twojego Combo-e Life. zobacz, co zależy od ciebie

Prędkość
Prędkość jazdy ma największe znaczenie dla zasięgu. Na przykład, przy stałej prędkości 130 km/h zasięg Combo-e Life jest o około połowę mniejszy niż ten wg normy WLTP.   
Styl jazdy
Każde przyspieszenie to strata energii. Każde gwałtowne hamowanie oznacza konieczność ponownego przyspieszenia. Jazda w trybie regeneracyjnym z funkcją rekuperacyjnego hamowania może zwiększyć zasięg do 15%! 
Temperatura wnętrza
Wykorzystywanie układu klimatyzacji i ogrzewania, w zależności od pory roku, może powodować nawet 35% różnicę w rzeczywistym zasięgu. Układ ten bezpośrednio obciąża akumulatory, więc najlepszym rozwiązaniem jest uprzednie dostosowanie temperatury wnętrza podczas ładowania, na postoju. 
WSKAZÓWKA: Zasięg wskazywany przez komputer pokładowy Twojego Combo-e Life, nawet po ładowaniu akumulatorów, oparty jest na wcześniej zarejestrowanym zachowaniu kierowcy. Jeśli podczas jazdy którykolwiek z czynników wpływających na zasięg (prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, styl jazdy) będzie miał inne wartości, wskazania zostaną odpowiednio dostosowane.