Jedź dalej i dalej

Szereg czynników wpływa na faktyczny zasięg twojego Combo Electric Life. zobacz, co zależy od ciebie

Prędkość
Prędkość jazdy ma największe znaczenie dla zasięgu. Na przykład, przy stałej prędkości 130 km/h zasięg Combo Electric Life jest o około połowę mniejszy niż ten wg normy WLTP.   
Styl jazdy
Każde przyspieszenie to strata energii. Każde gwałtowne hamowanie oznacza konieczność ponownego przyspieszenia. Jazda w trybie regeneracyjnym z funkcją rekuperacyjnego hamowania może zwiększyć zasięg do 15%! 
Temperatura wnętrza
Wykorzystywanie układu klimatyzacji i ogrzewania, w zależności od pory roku, może powodować nawet 35% różnicę w rzeczywistym zasięgu. Układ ten bezpośrednio obciąża akumulatory, więc najlepszym rozwiązaniem jest uprzednie dostosowanie temperatury wnętrza podczas ładowania, na postoju. 
WSKAZÓWKA: Zasięg wskazywany przez komputer pokładowy Twojego Combo Electric Life, nawet po ładowaniu akumulatorów, oparty jest na wcześniej zarejestrowanym zachowaniu kierowcy. Jeśli podczas jazdy którykolwiek z czynników wpływających na zasięg (prędkość, temperatura wnętrza pojazdu, temperatura otoczenia, styl jazdy) będzie miał inne wartości, wskazania zostaną odpowiednio dostosowane.