Wyzwalający zasięg, tryby jazdy i wiele więcej
Łatwe i szybkie ładowanie
Funkcja szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW pozwala doładować akumulator Twojej Astry Sports Tourer Electric do poziomu 80% w zaledwie 26 minut, dzięki czemu każda, nawet najdalsza, podróż staje się niezwykle prosta.  
Poznaj akcesoria do ładowania Dowiedz się więcej o możliwościach ładowania
Elektryczna wolność
Przenieś wrażenia z jazdy na nowy, elektryzujący poziom - pokonuj trasę płynnie i cicho lub maksymalnie podkręć moc i poczuj ekscytujący smak natychmiastowego momentu obrotowego. Astra Sports Tourer Electric ucieleśnia nowe doświadczenia jazdy autem w pełni elektrycznym i sprawia, że ekologiczna jazda nabiera całkiem nowych, emocjonujących barw. Niezależnie od tego, czy jedziesz sam, z kilkoma pasażerami czy z całym sportowym sprzętem. 
Elektryk się opłaca
Przy zakupie nowego Opla Astry Sports Tourer Electric możesz skorzystać z dostępnych dotacji, np. środków na instalację domowej ładowarki typu wallbox. To kolejny argument za tym, że wybór samochodu elektrycznego naprawdę się opłaca. 
Dowiedz się więcej o dotacjach rządowych Dowiedz się więcej o finansowym wsparciu przy instalacji stacji wallbox
Prowadź po swojemu 
Wrażenia z jazdy na Twoich zasadach. W nowej Astrze Sports Tourer Electric elastyczną moc masz zawsze w zasięgu ręki: wybierz jeden z 3 dostępnych trybów jazdy, który najlepiej pasuje do pokonywanej trasy, warunków drogowych i Twojego nastroju. Tryb Sportowy gwarantuje maksymalną dynamikę, tryb Eco zapewnia optymalną wydajność, a tryb Standardowy (Normal) harmonijnie łączy dostępną moc z oszczędnością energii - a to wszystko przy zerowym poziomie lokalnych emisji CO2, w ciszy i przy prędkości maksymalnej do 170 km/godz.   
Jedź dalej
Opel Astra Sports Tourer Electric wykorzystuje najnowocześniejszy system hamowania odzyskowego, aby w trakcie redukowania prędkości gromadzić energię, która w przeciwnym razie zostałaby utracona. Takie rozwiązanie to gwarancja jeszcze większego elektrycznego zasięgu. System nie tylko odzyskuje energię podczas hamowania, ale działa również wtedy, gdy kierowca zdejmie nogę z gazu.   
Uwolnij moc
Sercem Astry Sports Tourer Electric jest najnowszej generacji akumulator litowo-jonowy. Jego 102 ogniwa o dużej gęstości energetycznej wyposażono w zaawansowany system zarządzania ciepłem, co zapewnia długie użytkowanie i większy zasięg. Kompaktowy akumulator zintegrowano z podwoziem, aby obniżyć środek ciężkości, co przekłada się na wyjątkowe właściwości jezdne i dynamiczne prowadzenie, bez ograniczenia miejsca wewnątrz kabiny.