Zaawansowana łączność
Nawigacja

System nawigacji uzupełniają informacje o ruchu drogowym i parkowaniu w czasie rzeczywistym, w tym informacje o stanie dróg publicznych, funkcja wyszukiwania punktów POI, czy aktualne dane o pogodzie1. Inteligentny system uruchamia się głosowo za pomocą komendy: "Hey Opel". Dane o miejscu docelowym możesz wysłać do swojego samochodu za pomocą smartfona z aplikacji myOpel lub otrzymać wskazówki dotyczące dokończenia trasy pieszo po zaparkowaniu auta. Wytyczne o trasie dojazdu możesz wyświetlić również na wyświetlaczu projekcyjnym Intelli-HUD2, w panelu wskaźników lub na dotykowym ekranie systemu multimedialnego, w zależności od indywidualnych preferencji. 

 

Więcej informacji na temat ww. usług oraz instrukcje wymaganej aktywacji online znajdują się w naszej ulotce “TOMTOM dla Opla”.

 

1 Pakiet Nawigacja online Plus zawarty w cenie systemu nawigacji to usługi dostępne na okres próbny. Korzystanie z niego na dalszym etapie podlega dodatkowym opłatom, a także wymaga dostępności pakietu danych. Zakres usługi może różnić się w zależności od kraju i rodzaju pojazdu. Korzystanie z pakietu Nawigacja online Plus wymaga wcześniejszej aktywacji za pośrednictwem portalu connect.opel.pl lub aplikacji myOpel.

2 Wyposażenie dodatkowe.

Bezprzewodowe ładowanie
Kabina nowego Opla Astra Electric została celowo pozbawiona zbędnych przycisków i wyposażona w innowacyjne funkcjonalności, które pomagają utrzymać w niej ład. Możesz ładować swój smartfon za pośrednictwem wbudowanej ładowarki bezprzedowowej1 a inne urządzenia także poprzez podwójny port USB-C. System zabezpieczeń wykrywa gwałtowne ruchy pojazdu i zabezpiecza baterię twojego urządzenia przed uszkodzeniami na skutek obciążeń sieci podczas jazdy po nierównej nawierzchni. 
1 Dostępność zależna od wersji wyposażenia. Wyłącznie dla urządzeń ze standardem PMA lub Qi. Skontaktuj się z dealerem Opla, aby sprawdzić kompatybilność swoich urządzeń.
Multimedia
Nowy, w pełni cyfrowy Pure Panel® zawiera 10-calowy zestaw wskaźników i 10-calowy środkowy ekran dotykowy, który bezprzewodowo zintegruje Twój smartfon za pośrednictwem funkcji Apple CarPlay™1 i Android Auto™1,2. Intuicyjny interfejs użytkownika może zostać w pełni spersonalizowany dzięki możliwości tworzenia indywidualnych profili oraz funkcji rozpoznawania kierowcy. System multimedialny obejmuje takie funkcje, jak radio AM/FM/DAB+, strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®3, zapewniające pochłaniające słuchacza wrażenia muzyczne, gdziekolwiek jesteś.  

1 Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych państwach a Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

2 Kompatybilność i niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od typu urządzenia i wersji systemu operacyjnego. Przejdź na stronę www.apple.com lub www.android.com, lub kontaktuj się z dealerem Opla, aby sprawdzić kompatybilność swoich urządzeń.

3 Bluetooth® jest zastrzeżonym znakiem handlowym Bluetooth SIG inc.

Usługi OpelConnect

Inteligentne systemy oraz powiązane z nimi usługi1 umożliwiające łączność ze światem oraz nowoczesne innowacje, które zapewnią bezpieczeństwo oraz ekscytującą i ekonomiczną podróż.

Bez zmartwień: funkcja automatycznych połączeń alarmowych i wezwania pomocy drogowej2 oraz usługa Informacje o statusie pojazdu, która informuje o przebiegu, poziomie paliwa lub przesyła powiadomienia dotyczące przeglądów auta, co zapewni Ci niczym niezakłócony spokój ducha.

Zalety: dzięki usłudze e-Funkcje Zdalne3 możesz sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zarządzać ładowaniem oraz wstępnie ogrzać lub schłodzić wnętrze pojazdu za pośrednictwem aplikacji myOpel.

Jedź mądrze: podróżuj bez zbędnego stresu dzięki pakietowi łączności Nawigacja online Plus4 oraz usłudze zarządzania podróżami i jazdą.

 

1 Dostępność i zakres usługi mogą różnić się w zależności od kraju i rodzaju pojazdu. Korzystanie z usług może wymagać wykupienia abonamentu/wniesienia opłat, w zależności od dostępności sieci i usług komórkowych.

2 Korzystanie z funkcji automatycznych połączeń alarmowych i wezwania pomocy drogowej wymaga wyrażenia na piśmie zgody na lokalizowanie pojazdu, udzielonej z chwilą zamówienia samochodu oraz zależy od dostępności sieci i usług komórkowych. Funkcja wezwania pomocy drogowej (Opel Assistance) jest bezpłatna przez 2 lata od pierwszej rejestracji pojazdu, a po upływie tego okresu podlega opłatom. Więcej informacji na temat OpelConnect dostępnych jest na stronie www.connect.opel.pl a na temat Opel Assistance na stronie https://www.opel.pl/twoj-opel/gwarancja/gwarancja.html. Obowiązują Warunki Użytkowania danej usługi.

3 Dla modelu Astra Plug-In Hybrid 

4 Pakiet Nawigacja online Plus zawarty w cenie systemu nawigacji to usługi dostępne na okres próbny. Korzystanie z niego na dalszym etapie podlega dodatkowym opłatom