Zaawansowana łączność
System nawigacji online
Dzięki funkcji wyświetlania informacji o ruchu w czasie rzeczywistym i prostej nawigacji do najbliższej stacji ładowania, zaawansowany ekran dotykowy IntelliLink Pro sprawia, że droga przed twoim Oplem Corsa stoi otworem. 
Funkcja bezprzewodowej projekcji ekranu smartfona 
Bezpiecznie korzystaj ze swojego smartfona podczas jazdy Oplem Corsa przy pomocy funkcji bezprzewodowej projekcji ekranu dostępnej dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™ (Mirrorscreen). 
Bezprzewodowa ładowarka
W Oplu Corsa wygodnie doładujesz kompatybilne urządzenia mobilne, korzystając z bezprzewodowej ładowarki sprytnie umieszczonej w konsoli środkowej.   
Aplikacja MyOpel

Zawsze przy Tobie

 

Szereg inteligentnych usług wspiera bezpieczną jazdę i ułatwia łączność ze światem. 

 

 

Bezpieczeństwo: Automatyczne połączenie alarmowe1, Automatyczne wezwanie pomocy drogowej1 i informacje o statusie pojazdu to funkcje, które pozwalają czuć się bezpiecznie w każdych okolicznościach.

 

 

Inteligentna jazda: System nawigacji w czasie rzeczywistym2 i funkcja planowania podróży pozwalają się odprężyć i cieszyć się z jazdy.

 

1 Korzystanie z funkcji automatycznych połączeń alarmowych i automatycznego wezwania pomocy drogowej w ramach Opel Conenct oraz Opel Assistance wymaga zawarcia nieodpłatnej umowy wraz z pisemnym oświadczeniem o wydaniu zgody na lokalizowanie pojazdu, udzielonej w momencie zamówienia lub zakupienia samochodu. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej. Więcej informacji na temat Opel Connect dostępnych na stronie https://www.opel.pl/connect/opelconnect.html. Obowiązują odpowiednie ogólne postanowienia i warunki regulaminu.

 

2 Usługi nawigacji w czasie rzeczywistym LIVE są bezpłatne przez pierwsze 36 miesięcy od aktywacji. Po upływie tego okresu usługi nawigacji podlegają opłatom.