Technologia
Zaawansowana bateria
Buduj sukces firmy na długotrwałych osiągach! Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej w nowym Combo Cargo Electric, Twój biznes będzie zawsze gotowy na pokonywanie nowych wyzwań. Efektywny silnik elektryczny z trzema trybami jazdy oraz funkcją regeneracyjnego hamowania zapewnia maksymalny zasięg przy minimalnych kosztach użytkowania. Co więcej, każdy pojazd marki Opel zawiera gwarancję na 8 lat lub 160 tys. km przebiegu akumulatora.  
Niemal bezgłośny silnik
Nowy Combo Cargo Electric to synonim bezproblemowej pracy i komfortowej podróży. Jego niemal niesłyszalny silnik nie tylko eliminuje emisje, ale również hałas, tworząc niezwykle przyjazne środowisko dla każdego rodzaju biznesu. Dodatkowo, dzięki wyciszeniu kabiny, codzienna jazda stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jesteśmy dumni, że chcesz troszczyć się z nami o zrównoważony rozwój! 
Ładowanie akumulatorów do 80% w zaledwie 30 minut.
Dla Combo Cargo Electric Twój czas jest bezcenny! Model został wyposażony w zespół akumulatorów o dużej pojemności 54 kWh, składający się z 4 modułów, które można naładować do 80% w zaledwie 30 minut za pomocą szybkiej ładowarki prądu stałego (DC) o mocy 100 kW. Co więcej, dostępne na pokładzie przewody o mocy 7,4 kW lub 11 kW stanowią skuteczne i niezawodne rozwiązanie na stacjach publicznych oraz w prywatnych stacjach Wallbox. 
Poznaj akcesoria do ładowania Dowiedz się więcej o możliwościach ładowania Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach Free2Move eSolutions
Monitorowanie danych pojazdu
Układ zaawansowanych czujników monitorujących pracę podzespołów nowego Combo Cargo Electric dostarczy Ci szczegółowe informacje na temat prognozowanych parametrów jazdy, dostępnego zasięgu i zużycia energii. Od teraz już zawsze utrzymasz kontrolę nad stanem swojego czterokołowego partnera w biznesie!  
Niższe koszty użytkowania
Zwiększaj zyski, dbając o środowisko! Z powodu rosnącego problemu zanieczyszczenia powietrza w miastach, coraz częściej powstają strefy ograniczonego ruchu, dostępne wyłącznie dla pojazdów niskoemisyjnych. W tej sytuacji elektryczne samochody dostawcze okazują się kluczowe dla utrzymania rentowności biznesu. Nowy Combo Cargo Electric pozwala Ci oszczędzać na rosnących cenach paliw, jednocześnie obniżając całkowite koszty eksploatacji. Dodatkowym argumentem przemawiającym za przejściem na elektromobilność stają się również rządowe programy dofinansowania.  
Zasięg do 343 km

Opel Combo Cargo Electric to idealna odpowiedź na wszystkie potrzeby profesjonalistów. Mimo zaawansowanego, elektrycznego układu napędowego, model ma tak samo stabilną platformę oraz przestronny bagażnik o pojemności 4 m3, jak tradycyjne samochody spalinowe. Wyróżnia się jednak brakiem emisji szkodliwych substancji, cichą jazdą, a także zasięgiem do 343 km według pomiaru WLTP, które czynią go perfekcyjnym wyborem dla ekologicznie świadomego biznesu!

 

1 Zużycie paliwa w modelu Combo Cargo Electric (cykl mieszany) 19,6 kwh l/100 km; emisja CO2 (cykl mieszany) 0 g/km, zasięg (cykl mieszany) do 330 km (w zależności od wyposażenia opcjonalnego).