Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


WSZECHSTRONNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY.

Konfiguracja foteli.
Wszechstronność i komfort to jedne z najważniejszych zalet Zafiry Life. Fotele w 2. i 3. rzędzie przesuwają się do przodu i do tyłu , zwiększając ilość miejsca na nogi. Składane oparcia oraz możliwość szybkiego i prostego wymontowania zwiększa przestrzeń bagażową. Opcjonalne pojedyncze fotele w 2. rzędzie można obrócić tak, aby pasażerowie siedzący z tyłu mogli podróżować przodem do siebie.

KOMPROMIS? NIEPOTRZEBNY.

Nawet 9 miejsc.
Zafira Life zachwyca możliwościami konfiguracji wnętrza w służbie codzienności. Wybierając Zafirę Life w wersji 9-osobowej masz pewność, że znajdzie się w niej miejsce dla każdego, bez względu na to czy planujesz spotkanie służbowe w drodze czy wypad z przyjaciółmi za miasto. 

SWOBODNY DOSTĘP.

Drzwi przesuwane.
Opcjonalne elektrycznie sterowane drzwi przesuwane po obu stronach nadwozia ułatwiają swobodny dostęp do wnętrza pasażerom drugiego i trzeciego rzędu siedzeń. Drzwi otwierają się automatycznie dzięki czujnikom wykrywającym ruch stopy. Idealne rozwiązanie, kiedy masz zajęte ręce. 

IDEALNY WYMIAR.

Aż trzy do wyboru.
Wybierz Zafirę idealną dla siebie z trzech dostępnych wersji o różnych długościach nadwozia. Każda z nich udostępnia elastyczne, przestronne wnętrze w kompaktowym nadwoziu.

SPÓJRZ W NIEBO.

Panoramiczne okno dachowe.

Duże okno dachowe1 wpuszcza do wnętrza Zafiry Life mnóstwo naturalnego światła. Wystarczy zasunąć roletę, aby cieszyć się aurą sprzyjającą relaksowi.

 

1 Wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od wersji.