Najważniejsze informacje

AUTA DOSTAWCZE, ZABUDOWY I ZNACZNIE WIĘCEJ.

Gama dostawczych modeli Opla obejmuje setki wersji: furgony, podwozia i platformy do zabudowy, z kabiną standardową i załogową, wersje pasażerskie, skrzyniowe, wywrotki, kontenery oraz specjalistyczne zabudowy lokalne. Oto Twój wybór. WIĘCEJ MNIEJ

KORZYŚCI WCHODZĄ DO GRY.

Obejrzyj pojedynek na triki! Grupa F2 Freestylers pokazuje swoje niewiarygodne wyczyny z piłką. Ze wsparciem Samochodów Dostawczych Opla ogrywają Aubameyanga, Schmelzera, Weigla i Piszczka. WIĘCEJ MNIEJ
Zabudowy
Opel oferuje wybrane wersje nadwoziowe lekkich samochodów użytkowych przygotowywane fabrycznie. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Finansowanie
Zakup samochodu można sfinansować na wiele sposobów. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź najlepsze rozwiązanie. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Serwis
Dowiedz się więcej o programach serwisowych, Assistance i innych usługach dla pojazdów użytkowych firmy Opel. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Akcesoria
Oryginalne Akcesoria Opel umożliwią Ci dostosowanie Twojego Opla do indywidualnych potrzeb. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Movano

MOVANO

Opel Movano to prawdziwa gwiazda wśród aut dostawczych. Dzięki imponującej liczbie dostępnych wersji i niemal nieograniczonemu potencjałowi konwersji sprosta największym wyzwaniom.

Vivaro

VIVARO

Vivaro Furgon to nie tylko odważna stylistyka. To również synonim wydajności, komfortu, funkcjonalności i elastyczności ładunkowej. Dostępny z pojedynczą lub podwójną kabiną.

Combo

COMBO

Ładowność do 1 t, pojemność ładunkowa do 5,4 m3 , dwie długości nadwozia i dwie wysokości dachu. Opel Combo to niezawodny partner w biznesie.

Corsa Van

CORSA VAN

Innowacyjna technologia, obszerna przestrzeń bagażowa i ładowność zamknięte w formie, która świetnie odnajdzie się na zatłoczonych ulicach. To modelowe auto miejskie dla przedsiębiorcy.