Movano

NOWY OPEL MOVANO.

Poznaj nową odsłonę Movano.

Nowy Opel Movano to ostatni krok w modernizacji rodziny lekkich samochodów dostawczych marki. Model, który również przechodzi na napęd elektryczny. To doskonałe narzędzie do trudnych zadań transportowych, stworzone przez niemieckich inżynierów, oferuje wiele wersji trwałego, a jednocześnie stylowego nadwozia. Legendarna już funkcjonalność modelu w zakresie ładowności oraz zaawansowane systemy  wspomagające kierowcę, zapewniające maksymalną wydajność i niższe koszty eksploatacji, będą już niebawem dostępne wraz z bezemisyjnym, w pełni elektrycznym układem napędowym.

MOŻLIWOŚCI TRANSPORTOWE.

NIE MA ZADAŃ ZBYT TRUDNYCH.

Nie ma znaczenia, jak wymagające zadania masz do wykonania, bo Nowe Movano sobie z nim poradzi. Technologia zapewniająca wydajność i niższe koszty użytkowania oraz przestrzeń ładunkowa do 17 m3 to mocne podstawy profesjonalnej współpracy. Movano o dopuszczalnej masie całkowitej do 4 ton przewiezie ładunek o masie do 2,1 tony, nie tracąc nic na stabilności i właściwościach jezdnych. Każdy ładunek przewieziesz bezpiecznie, pracując w komfortowych warunkach.

WSZECHSTRONNOŚĆ.

GAMA STWORZONA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Nie ma dwóch identycznych firm, więc nie ma dwóch identycznych potrzeb - ale wszechstronność i praktyczne rozwiązania nowej gamy Opla Movano zapewniają wykonanie w zasadzie każdego zadania. Movano Furgon jest dostępny w czterech długościach i trzech wysokościach nadwozia. Furgon, furgon z podwójną kabiną oraz podwozia z gamą specjalistycznych zabudów i konwersji dają szerokie możliwości wyboru, zależnie od wymagań biznesu. Bo Nowy Opel Movano to odpowiedź na najróżniejsze wyzwania.

ELASTYCZNE WNĘTRZE.

PROFESJONALNY NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ.

Nowoczesna prezencja pojazdów przekłada się na profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Przestronne wnętrze nowego Movano oferuje komfortowe miejsce pracy wyposażone w praktyczne rozwiązania. To wszechstronne mobilne biuro z zaawansowanymi funkcjami łączności, takimi jak OpelConnect. W modelu z podwójną kabiną jest miejsce dla trzech osób z przodu i czterech członków załogi z tyłu. Dokądkolwiek zabiorą Cię zawodowe wyzwania, ciesz się spokojem prowadzenia dzięki nowoczesnym systemom wspomagającym kierowcę i zabezpieczeniom, takim jak układ ostrzegania o pojeździe w martwym polu, funkcja monitorowania przyczepy czy układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

WYDAJNOŚĆ NA MIARĘ PRZYSZŁOŚCI.

SPRYTNE POSUNIĘCIE.

Nowy Opel Movano jest jeszcze bardziej wydajny za sprawą nowoczesnego silnika diesla lub napędu elektrycznego. Mocna jednostka wysokoprężna 2.0 wspomaga obniżenie kosztów użytkowania pojazdu, nie tracąc nic na mocy przy dużej efektywności paliwowej i niskiej emisji CO2. Model z silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW oferuje takie same zalety, jak wersja spalinowa, również w zakresie wyposażenia i przestrzeni ładunkowej. Niższe koszty użytkowania i zerowa emisja CO2 to dodatkowe plusy Nowego Movano-e.