Combo-e Cargo

NOWE COMBO-e CARGO.

Zwycięska kombinacja.

Nowe Combo-e Cargo to efekt ogromnego doświadczenia Opla w projektowaniu pojazdów dla przedsiębiorców. Tak powstał zaawansowany technologicznie, w pełni elektryczny pojazd użytkowy o optymalnej wydajności. Kompaktowe nadwozie zaskakuje przestrzenią ładunkową o pojemności do 4,4 m3, w wersjach wyposażonych w przegrodę Flex Cargo z otworem umożliwiającym przewożenie długich przedmiotów.

WNĘTRZE.

PRZESTRONNIE. NOWOCZEŚNIE.

Combo-e Cargo zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o efektywnym zastosowaniu w działalności biznesowej. Siedząc za kierownicą i dysponując danymi prezentowanymi na  bieżąco na dużym wyświetlaczu stwierdzasz, że każda kolejna podróż jest wydajniejsza. Rozsądnie planujesz swoją pracę, efektywniej wykorzystując obszerną przestrzeń ładunkową. Na to właśnie pozwala Ci Combo-e Cargo. To coś więcej niż tylko kompaktowy, wszechstronny środek transportu. To nowoczesne mobilne biuro, z funkcjami łączności i praktycznymi rozwiązaniami, które wspomagają Twój biznes bez względu na to, co robisz.

E-MOBILNOŚĆ.

DZIAŁAJ BEZ OGRANICZEŃ.

Zwiększ możliwości swojej firmy, korzystając z dostępu do miejskich stref dla pojazdów o niskiej lub zerowej emisji spalin. Zapakuj towar i realizuj dostawy o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju mieszkańców, bo silnik elektryczny w Twoim Combo-e Cargo pracuje niemal bezgłośnie. Ogranicz emisję CO2 w swojej flocie i ciesz się niższymi kosztami eksploatacji.

UDOGODNIENIA.

DLA BIZNESU. I DLA PRZYJEMNOŚCI.

Powól sobie na dłuższe podróże biznesowe. Zasięg do 275 km1 i ładowanie zespołu akumulatorów do 80% pojemności w zaledwie około 30 minut, przy wkorzystaniu szybkiej ładowarki publicznej, dają Ci takie możliwości. Dobre prowadzenie pojazdu, którego mocny silnik pracuje niemal bezgłośne, wysoki moment obrotowy dostępny już w momencie ruszenia oraz prędkość maksymalna 130 km/h sprawiają, że Combo-e Cargo prowadzi się jeszcze lepiej, zarówno po ulicach miast, jak i poza nimi.

 

Powyższy pojazd nie jest jeszcze dostępny. Dane dotyczące ostatecznego zużycia zostaną ogłoszone w późniejszym terminie po przeprowadzeniu homologacji. Szczegółowe informacje dostępne są u Dealerów marki Opel oraz na stronie opel.pl/e-mobilnosc.

SIGN UP TO BE ONE OF THE FIRST.

Sign up to hear more. To take a closer look at the new Combo-e Cargo, and to learn about offers or be the first to book a test drive, sign up for our newsletter. We'll keep you up to date.