Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


NAJWYŻSZY KOMFORT.

Satysfakcja z certyfikatem AGR: ergonomiczne fotele przednie z regulacją podparcia ud i odcinka lędźwiowego kręgosłupa doskonale dopasowują się do sylwetki.

 

Ergonomiczne fotele przednie AGR wyróżnione zostały znakiem jakości przyznawanym przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa). Fotele oferują szeroki zakres wielokierunkowej regulacji, w tym specjalną poduszkę wspierającą uda i regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, umożliwiając w łatwy i precyzyjny sposób ustawienie optymalnej dla Twojego kręgosłupa pozycji siedzącej. Ponadto podwyższona pozycja za kierownicą charakterystyczna dla Mokki X zapewnia lepszy ogląd na sytuację na drodze oraz wygodniejsze wsiadanie i wysiadanie.

 

WIĘCEJ MNIEJ

CIEPŁE POWITANIE.

Opcjonalne podgrzewane fotele przednie i koło kierownicy zapewnią komfort w mroźne dni.

WYŻSZA JAKOŚĆ.

Siedem optymalnie rozmieszczonych głośników systemu Bose® , w tym subwoofer Richbass™ , zapewnia jakość dźwięku sali koncertowej. System dostępny standardowo w wersji Ultimate oraz jako wyposażenie dodatkowe dla pozostałych wersji.