Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


4x4 = WIĘCEJ RADOŚCI Z JAZDY.

Na wymagających nawierzchniach Mokka X z opcjonalnym napędem na wszystkie koła zapewnia lepszą trakcję, stabilność i kontrolę nad pojazdem.
  • Układ sterowania napędem 4x4 monitoruje prędkość obrotową każdego koła
  • W razie potrzeby przekazuje część momentu napędowego również na tylną - idealne rozwiązanie na mokrych, błotnistych czy ośnieżonych nawierzchniach

WIĘCEJ MNIEJ

ŚMIAŁO ZDOBYWAJ SZCZYTY.

Niezależnie od tego, czy pokonujesz strome wzniesienia na bezdrożach lub w mieście, w górę czy w dół, nie musisz się martwić.

 

Nad Twoim bezpieczeństwem czuwa układ wspomagający ruszanie na pochyłościach (HSA) oraz układ kontroli zjazdu ze wzniesień (HDC).

 

1. Układ wspomagający ruszanie na pochyłościach (HSA). Na kilka sekund przyhamowuje auto, powstrzymując je przed staczaniem się w przód lub w tył, pomagając sprawnie ruszyć lub manewrować na pochyłościach.
2. Układ kontroli zjazdu ze wzniesień (HDC ). Automatycznie przyhamowuje pojazd, zapewniając bezpieczniejszy, bo bardziej kontrolowany zjazd ze stromych wzniesień. Układ dostępny w modelach z napędem 4x4.

WIĘCEJ MNIEJ

WYDAJNOŚĆ MA ZNACZENIE.

Moc w połączeniu z panowaniem nad pojazdem dają niesamowitą frajdę z jazdy, dlatego Opel stworzył inteligentny układ napędu 4x4 i odpowiednią gamę silników dla Mokki X.
  • Lżejsze zawieszenie zapewnia większą zwinność.
  • Silniki1 łączące ekonomiczną jazdę z imponującą dynamiką i wzorową kulturą pracy, sprawdzają się na długich dystansach.
  • Chcąc zminimalizować zużycie paliwa i emisję spalin, wybierz wersję z technologią ECOTEC® z systemem Star/Stop.

 

1 Zużycie paliwa i emisja CO2: 9,8-5,6 l/100 km, 188-145 g/km, na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), w zależności od wersji, zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 2007/715, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151.

WIĘCEJ MNIEJ

PŁYNNA ZMIANA.

Automatyczna czy manualna 6-biegowa przekładnia? Każdy wybór jest dobry.

OSZCZĘDNA I EKOLOGICZNA JAZDA.

Technologia ECOTEC®  to pakiet rozwiązań technologicznych wspomagających redukcję zużycia paliwa i emisji spalin. Współpracuje z systemem Start/Stop i dostępna jest z wybranymi silnikami.