Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


INTELLILINK. W STAŁEJ ŁĄCZNOŚCI.

Nowoczesny system multimedialny R 4.0 IntelliLink1 jest w pełni kompatybilny z Apple CarPlayTM i Android AutoTM2 ,  zapewniającymi wygodny dostęp do funkcji smartfona za pośrednictwem dużego ekranu dotykowego na konsoli centralnej.

Apple CarPlayTM i Google Android AutoTM2 umożliwiają projekcję ekranu smartfona na wyświetlaczu systemu multimedialnego i obsługę wybranych funkcji i aplikacji, np.:

 • Wykorzystanie Google Maps lub Apple Maps jako nawigacji
 • Odtwarzanie muzyki za pośrednictwem Spotify
 • Słuchanie radia internetowego poprzez aplikacje TuneIn lub Stitcher
 • Wysyłanie i odbieranie wiadomości za pośrednictwem aplikacji WhatsApp i SkypePowyższe funkcje obsługiwać można w prosty sposób za pomocą komend głosowych Apple Siri oraz Google Voice, dzięki czemu kierowca nie musi odwracać uwagi od tego, co dzieje się na drodze.

 

1 Wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od wersji.

Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji o aplikacjach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlay i Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

WIĘCEJ MNIEJ

FLAGOWA NAWIGACJA.

System nawigacji Navi 900 IntelliLink1 jest również kompatybilny z Apple CarPlayTM i Android AutoTM2 zapewniającymi wygodny dostęp do wybranych funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym umieszczonym na konsoli centralnej.

 

Navi 900 IntelliLink1 oferuje m.in.:

 • Apple CarPlayTM2
 • Android AutoTM2
 • 8-calowy kolorowy ekran dotykowy
 • Fabryczną nawigację z mapami w widoku 3D
 • Obsługę komendami głosowymi
 • 4,2-calowy wyświetlacz kierowcy (opcjonalnie)
 • Radio AM/FM, opcjonalnie tuner cyfrowy DAB+

 

1 Wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od wersji. 

Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji o aplikacjach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/.

 

WIĘCEJ MNIEJ