Odważna i doskonała sylwetka 
Nabierz odwagi
Przełomowy design Opla Mokka Electric toruje drogę przyszłym generacjom modeli Opla. Każda linia i każda krzywizna  tchnie pewnością siebie – od dynamicznego przodu do potężnej sylwetki i niezwykłego tyłu. Mokka Electric to ucieleśnienie wyraźnego charakteru auta: jego unikalny styl i pewność siebie wyróżniają go z tłumu. 
Wymarzone miejsce
Odkryj przestrzeń, w której manifestuje się nowy kierunek w niemieckim wzornictwie. Wnętrze poddano całkowitemu odnowieniu w duchu cyfrowej ery, przenosząc wrażenia z jazdy na nowy poziom. Jazda jest jeszcze przyjemniejsza dzięki dopasowanej do Twojego stylu kombinacji materiałów, dekoracji i elementów wykończeniowych. 
Niezwykła charakterystyka 
Niezależnie od perspektywy, Opel Mokka Electric śmiały design i ciekawe akcenty. Począwszy od układu napędowego, aż tylne światła LED, które harmonijnie odzwierciedlają charakterystyczny Vizor.  
Legendarna ekspresja
Przedni panel Vizor to nowa unikalna cecha Opla. Jego smukła linia okrywa wiele elementów funkcjonalnych i czujników, tworząc spójny, nowoczesny panel, który wyznacza główne kierunki stylistyczne Opla i zdobi przód auta. 
Stylowa jazda
Dobierz stylowe felgi w rozmiarach 16", 17" lub 18" do twojego Opla Mokka Electric, aby prowadzić z rozmachem. Nic nie pomaga wyróżnić się z tłumu tak, jak idealne elementy wyposażenia dodatkowego, a te wyjątkowe koła idealnie podkreślą opływową sylwetkę Mokki Electric. 
Pokaż swoją osobowość

Wyróżnij się z tłumu dzięki unikalnym elementom konstrukcyjnym. Opel Mokka Electric już w podstawowej wersji zachwyca niepowtarzalnym wyglądem, ale możesz dodatkowo podkreślić jego unikalny charakter, wybierając spersonalizowany wzór dachu i maski.