Zaawansowana łączność
System multimedialny gotowy do działania
Opel Mokka Electric to wymarzona przestrzeń kompatybilna z funkcjami Apple CarPlay™1 i Android Auto™2, 3, natywnym strumieniowaniem przez Bluetooth®, portami USB i sześciopunktowym systemem nagłośnienia, umożliwiającym rozkoszowanie się bogactwem dźwięków muzyki w trakcie jazdy.  

1 Apple CarPlay™ i Apple Siri™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych państwach.

 

2 Android Auto™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

 

3 Kompatybilność i niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od typu urządzenia i wersji systemu operacyjnego. Przejdź na stronę www.apple.com lub www.android.com lub skontaktuj się z dealerem Opla, aby sprawdzić kompatybilność swoich urządzeń.

 

4 Bluetooth® jest zastrzeżonym znakiem handlowym Bluetooth SIG inc. 

Ładowanie bezprzewodowe

Jeśli chcesz, żeby wnętrze twojego Opla Mokka Electric pozostało przestronną oazą wolną od zbędnych cyfrowych detali, możesz ładować swoje urządzenia elektroniczne za pomocą wbudowanej ładowarki bezprzewodowej1. Wbudowany system zabezpieczeń wykrywa gwałtowne ruchy pojazdu i chroni baterie przed uszkodzeniami na skutek obciążeń sieci bezprzewodowej podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Funkcja może wymagać akcesorium do smartfona. Ładowanie indukcyjne tylko ze smartfonami kompatybilnymi z PMA lub Qi. Aby sprawdzić kompatybilność urządzeń, zwróć się do lokalnego dealera Opla

 

 

 

 
Usługi OpelConnect1
Zestaw inteligentnych usług zapewniających nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia pomaga ci zachować połączenie z siecią na drodze – również podczas jazdy z napędem elektrycznym.    
  • Spokój umysłu: Połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej, stan pojazdu i informacje o pojeździe. 
  • Wygoda: Nasze usługi pomocnicze dla pojazdów elektrycznych: e-funkcje zdalne, system planowania podróży i przepustka ładowania – dzięki nam jesteś gotowy do drogi! 
  • Inteligentna jazda: Ciesz się spokojną przejażdżką korzystając z nawigacji online oraz funkcji zarządzania podróżą i jazdą.

 

 

 

1 Dostępność usług OpelConnect może różnić się w zależności od kraju i rodzaju pojazdu. Korzystanie z usług może wymagać wykupienia abonamentu/dokonania płatności, w zależności od dostępności i zasięgu usług komórkowych.

Always on track
Opel’s state-of-the-art navigation touchscreen will guide you and your Opel Mokka Electric along possible routes, complete with real-time traffic updates, the nearest charging stations, and which charging spots are currently available at given location. Choose between the Multimedia Navi Pro with 10" display and Live Navigation Services1 and the Multimedia Navi with 7" display.