Wygoda na pokładzie
Wsiądź i jedź

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu1 sprawia, że korzystanie z Opla Mokka Electric jest wyjątkowo proste. Dzięki temu otworzysz, uruchomisz i zamkniesz auto bez konieczności posługiwania się kluczykiem. Bez problemu możesz korzystać z Mokki Electric nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce lub kluczyk utknął na samym dnie torby.

 

1 Wyposażenie dodatkowe w wybranych wersjach.

 
Maksymalna wygoda siedzenia

Niech każda podróż kończy się uczuciem pełnego relaksu. We wnętrzu nowego Opla Mokka Electric zainstalowano wygodne fotele z Alcantary® z dodatkowym podparciem odcinka lędźwiowego kierowcy i funkcją masażu1 oraz trójstopniowym systemem ogrzewania dla kierowcy i pasażera podróżującego z przodu. Dzięki temu każda przejażdżka to prawdziwa przyjemność.

 

1 Wyposażenie dodatkowe w wybranych wersjach.

 
Przestronny i wszechstronny
Przestrzenne wnętrze i sprytne rozwiązania dostępne w Oplu Mokka Electric gwarantują, że jesteś gotowy na każdą przejażdżkę, nawet jeśli zabierasz ze sobą mnóstwo bagażu lub całą rodzinę z torbami podróżnymi. Tylne fotele można złożyć w stosunku 40:60, aby znacznie powiększyć przestrzeń bagażową i poprawić możliwości załadowania pojazdu.