Nowoczesny i ekstrawagancki
Mokka nie boi się wyróżniać. Jej bezkompromisowa sylwetka i progresywne funkcje sprawią, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Każdy element tego samochodu, od rzeźbionych tylnych świateł Eco-LED po unikalny przedni panel Vizor, wciela w życie futurystyczną wizję motoryzacji.  
Szybki jak błyskawica
Prędkość ma we krwi. W pełni elektryczny silnik generuje natychmiastowy, imponujący moment obrotowy na poziomie 260 Nm, co przekłada się błyskawicznie na więcej mocy i radości, kiedy tylko naciśniesz pedał. Mokka wprowadza trochę zabawy do codziennej rutyny.  
Potrzebujesz ładowania? Bez obaw.
Sposób i miejsce ładowania zależy wyłącznie od Ciebie. Opcja (szybkiego) ładowania prądem stałym dostępna jest w standardzie, dzięki czemu szybko doładujesz baterię w dłuższej trasie, a na co dzień z łatwością skorzystasz z domowej ładowarki. Dowiedz się więcej o przewodach do ładowania, ładowarkach typu wallbox i innych akcesoriach. 
Mamy do tego aplikację
Zdalne funkcje są wyjątkowo pomocne. Skorzystaj z aplikacji MyOpel, aby sprawdzić stan ładowania lub zdalnie uruchomić klimatyzację lub system ogrzewania i ustawić idealną temperaturę w kabinie auta, zanim do niego wsiądziesz. Sprytne, prawda? 
Swobodny dostęp, bezpłatne parkowanie…
Krótko mówią: wolność. Swobodnie wjeżdżaj swoją Mokką Electric do centrum miast bez opłat z tego tytułu. Parkuj za darmo na jednym z tysięcy oznaczonych ładowarek w całym mieście, a nawet skorzystaj za darmo z darmowego ładowania na niektórych z nich! Odpowiedzialność społeczna jeszcze nigdy nie była tak przyjemna! 
Easy to shop online
Order your Mokka Electric online and you'll benefit from haggle-free pricing and free home delivery. You'll love it, but if - for whatever reason - you change your mind, we'll take it back and you'll get a full refund.