Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


MULTIMEDIA NAVI PRO Z USŁUGAMI NAWIGACJI ONLINE.

Nowy system Multimedia Navi Pro pozwoli Ci cieszyć się usługami nawigacji online, takimi jak przewidująca nawigacja, okresowe aktualizacje map, bieżące informacje o ruchu drogowym, miejscach parkingowych i cenach paliw.

 

Wybrane funkcje systemu:

  • 8” kolorowy ekran dotykowy
  • Radio AM/FM
  • Tuner cyfrowy DAB/DAB+1
  • Fabryczny system nawigacji z mapami krajów europejskich i usługami online2, takimi jak przewidująca nawigacja i bieżące informacje o ruchu drogowym3
  • Obsługa głosowa funkcji telefonu, nawigacji i odtwarzania muzyki
  • Projekcja ekranu smartfona za pomocą funkcji Apple CarPlay™ i Android Auto™4,5
  • Łączność Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie muzyki i korzystanie z zestawu głośnomówiącego5,6
  • Pamięć 5 spersonalizowanych profilów użytkownika
  • Informacje systemu multimedialnego wyświetlane na wyświetlaczu na panelu wskaźników kierowcy i na wyświetlaczu projekcyjnym HUD1

 

Więcej o systemach multimedialnych Opla znajdziesz tutaj

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Korzystanie z usług nawigacji online wymaga zaakceptowania licencji użytkownika dostawcy Telenav oraz wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Telenav.

3 Wymaga łączności z internetem i wykorzystania danych internetowych smartfona, co może wiązać się z dodatkowymi opłatami. Usługa dostępna w samochodach z roku modelowego 2020. 

4 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Apple CarPlayTM jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. Apple i iPhone są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google.

5 Kompatybilność i zakres wybranych funkcji mogą różnić się w zależności od typu urządzenia i wersji systemu operacyjnego. 

6 Bluetooth®  jest znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG Inc.

 

WIĘCEJ MNIEJ

ZAPOMNIJ O KABLACH.

W prosty i wygodny sposób doładujesz baterię smartfona bez użycia kabli1. W pełni zintegrowana bezprzewodowa ładowarka indukcyjna mieści się w podłokietniku.

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Bezprzewodowe ładowanie tylko dla urządzeń obsługujących standard PMA lub Qi. Smartfon może wymagać dodatkowego akcesorium.
WIĘCEJ MNIEJ

DŹWIĘK WYSOKIEJ JAKOŚCI.

Opcjonalny, 8-głośnikowy system nagłośnienia Bose® zapewnia najwyższej klasy doznania odsłuchowe.