SKIP TO CONTENT
Overview

Nowy Opel Grandland GSe

Tutaj słowo „Grand” ma podwójną siłę, bo to model Grand Sport electric (GSe). Opel Grandland GSe stoi na czele SUV-ów marki ze swoją sportową zwinnością i luksusową stylistyką zachowując bardzo niską emisję spalin. Wyjątkowy na drodze, niezaprzeczalnie prawdziwy Opel, jest obrazem czystej niemieckiej energii w ruchu. Wznieś swoje doświadczenia z jazdy na wyższy poziom!


300  KM
AWD 
1,3-1,2  /100km
Zużycie paliwa1
6,1 sec
0 - 100 km/h

Indywidualny efekt

Stwórz swojego perfekcyjnego Grandlanda GSe i pokaż wszystkim nową siłę napędu hybrydowego.Zajrzyj do środka


Sprawdź dzienny zasięg swojego Grandlanda GSe


Cechy szczególne

300-konna hybryda

Nowy Opel Grandland GSe, to nieskrępowany przejaw pasji inżynierów Opla. Fenomenalna hybryda typu plug-in o mocy 221 kW (300 KM) z napędem AWD i momentem obrotowym dostępnym już w najniższym zakresie pracy silnika, zapewnia natychmiastowe przyspieszenie i zjawiskowe doznania z jazdy.
Osiągi

Na wyższym poziomie

Nowy Opel Grandland GSe wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie sportowe Opla. Amortyzatory z technologią zmiennej siły tłumienia (FSD) gwarantują pewne prowadzenie w zakrętach i zwiększoną stabilność. W połączeniu z responsywnym układem kierowniczym i utwardzonym zawieszeniem, Grandland GSe dostarcza niespotykane dotychczas wrażenia z jazdy SUV-em.

Technologia

Moc rozwiązań
Nowy Opel Grandland GSe oferuje bardzo duży wachlarz rozwiązań dla większego bezpieczeństwa i przyjemności jazdy.  

Stylistyka

W sportowym tonie
Każdy, wewnętrzny czy zewnętrzny, aspekt Nowego Opla Grandlanda GSe został dopracowany. Najbardziej charakterystyczne to 19-calowe obręcze ze stopów lekkich, lusterka boczne i dach w doskonale pasującym kolorze czarnym Karbon oraz oznaczenie GSe na drzwiach bagażnika sterowanych elektrycznie. Kabina, uproszczona stylistycznie z cyfrową deską rozdzielczą, stanowi oazę komfortu podczas każdej podróży.

Akcesoria Opel+

Wallbox i inne
Twój Grandland GSe jest standardowo wyposażony w kablel do ładowania. Oprócz tego proponujemy dodatkowy wybór najlepszych akcesoriów do samochodów elektrycznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wallbox

Dowiedz się więcej na temat Wallboxa i ładowania w domu na naszych stronach poświęconych e-mobilności.

Ładowanie i zasięg

Na naszych stronach o e-mobilności możesz poznać więcej istotnych szczegółów o ładowaniu i zasięgu.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera Opla, aby otrzymywać najnowsze informacje o naszych samochodach.