Contents inside this Tab Collection are only authorable inside of this page.

The 'Tab' component contains necessary configuration for each tab on this page, you must add this component first for a tab that you want available to a Tabbed Navigation component.

Tab Settings

Field Value
General
Active Tab True
Anchor ID design
Title STYLISTYKA
Pretext
Icon to Display
SZYK I STYL
Nowa Corsa wizualizuje filozofię niemieckiego wzornictwa i inżynierii. Dynamiczny przód, przyciągająca wzrok linia boczna i charakterystyczny tył tworzą niekonwencjonalną całość o doskonałej prezencji. 
USPORTOWIONA SYLWETKA
Marzysz o jeszcze bardziej atletycznych liniach? Corsa GS-Line jest zatem dla Ciebie. Duże zderzaki, chromowana końcówka układu wydechowego i dedykowane obręcze kół zachwycą Ciebie i przyciągną zaintrygowane spojrzenia innych.  
LUKSUSOWA AURA
Wnętrze oczaruje Cię od pierwszego spojrzenia. Precyzja wykończenia detali, najwyższej jakości materiały i eleganckie elementy dekoracyjne tworzą wnętrze wysokiej klasy. Siedząc w niebanalnym kokpicie zaprojektowanym z myślą o kierowcy zechcesz, aby podróż trwała jak najdłużej.   
WYRAZISTE AKCENTY
Akcenty w ognistej czerwieni, sportowe fotele, ciemna podsufitka i aluminiowe nakładki pedałów we wnętrzu Corsy GS-Line zapowiadają niezapomniane wrażenia z jazdy. 
KOŁA

Unikalne wzory 16- lub 17-calowych obręczy kół ze stopów lekkich1 dopełniają stylistykę nadwozia. Jeśli zależy Ci na szczególnym akcencie, wybierz opcjonalne czarno-srebrne2 felgi 17-calowe. Nie tylko fantastycznie kontrastują z nadwoziem, ale są też lekkie i zoptymalizowane aerodynamicznie dla lepszej efektywności. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Wyposażenie dodatkowe wyłącznie dla Corsy-e.

 
DACH

Lubisz zabawę kolorami? Wybierz dach w eleganckiej czerni lub subtelnej bieli1 kontrastujący z resztą nadwozia. Decydując się na panoramiczne okno dachowe1 wpuścisz do wnętrza swojej Corsy jeszcze więcej naturalnego światła. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 

Tab Settings

Field Value
General
Active Tab True
Anchor ID innovations
Title INNOWACJE
Pretext
Icon to Display
REFLEKTORY MATRYCOWE

Zobacz więcej i daj się dostrzec. Najnowocześniejsze reflektory matrycowe LED IntelliLux®1 umożliwiają swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
ADAPTACYJNY TEMPOMAT 

Adaptacyjny tempomat (ACC)1 wspiera kierowcę w płynnym prowadzeniu, automatycznie przyspieszając lub hamując, aby zachować zaprogramowaną, bezpieczną odległość od auta poprzedzającego.

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Tempomat działa przy prędkościach od 30 do 180 km/h. Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 
ASYSTENCI PASA RUCHU

Kolejny krok w stronę jeszcze bardziej komfortowej, bezpieczniejszej jazdy. Układ utrzymania na pasie ruchu (LKA) monitoruje linie zajmowanego przez pojazd pasa ruchu i delikatnym ruchem kierownicy1 koryguje tor jej jazdy. Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDW)2 ostrzega o niesyganlizowanym kierunkowskazem opuszczaniu pasa ruchu. Obydwa systemy wspomagają kierowcę w uniknięciu kolizji z powody nieuwagi czy zmęczenia.

 

1 Kierowca ma obowiązek trzymać ręce cały czas na kierownicy.

2 Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 
CYFROWY PANEL WSKAŹNIKÓW

Korzystaj swobodnie z wszystkich funkcji intuicyjnego systemu multimedialnego. Na opcjonalnym cyfrowym panelu wskaźników1 kierowcy odczytasz - w zasięgu wzroku - niezbędne podczas jazdy dane: prędkość, wskazania nawigacji i nie tylko.

 

1 Dostępny od 2020 r.

 
KAMERA COFANIA 180°

Manewrowanie na zatłoczonych, miejskich ulicach i w ciasnych przestrzeniach jest teraz o wiele prostsze. Panoramiczna kamera cofania1 o szerokokątnym obiektywie widzi przeszkody znajdujące się z tyłu i zbliżające się z boku Twojej Corsy. Zanim się obejrzysz, zostaniesz ekspertem od manewrów parkingowych. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
UKŁAD WSPOMAGANIA PARKOWANIA

Od dziś parkowanie może być prostsze. Zaawansowany układ wspomagania parkowania (APA)1 wykrywa odpowiednie miejsce i przejmuje kontrolę nad kierownicą, a Ty operujesz pedałem hamulca i przyspieszenia. Czy parkowanie może być przyjemne? To pytanie retoryczne. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Systemy wspomagające kierowcę nie dają gwarancji bezbłędnego funkcjonowania w każdych okolicznościach, dlatego też nie zwalniają kierowcy z odpowiedzialności za bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 

Tab Settings

Field Value
General
Active Tab True
Anchor ID premium-comfort
Title KOMFORT
Pretext
Icon to Display
PODGRZEWANE FOTELE I KIEROWNICA

Odrobina luksusu w Twojej Corsie. Zasiądź wygodnie w podgrzewanym fotelu kierowcy1 lub pasażera, dotknij ciepłej kierownicy1,2, a nie zechcesz już opuścić tego przyjemnego wnętrza.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Niedostępna dla modeli z automatyczną skrzynią biegów.

 
MASUJĄCY FOTEL

Usiądź wygodnie za kierownicą. Fotel kierowcy pokryty tapicerką skórzaną wyposażony jest w funkcję masażu1. Rozkoszuj się najdłuższą podróżą. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA

Torby z zakupami, walizki, niezbędne gadżety - zmieszczą się w bagażniku o pojemności 309 litrów1. Masz więcej bagażu niż zwykle? Wystarczy złożyć oparcie tylnej kanapy, aby powiększyć przestrzeń bagażową. A zatem… czas zaplanować wyjazd. 

 

1 Dotyczy wyłącznie modeli z silnikami spalinowymi i diesla. 

 

Tab Settings

Field Value
General
Active Tab True
Anchor ID connectivity
Title ŁĄCZNOŚĆ
Pretext
Icon to Display
NAWIGACJA

Kolejny ciekawy cel podróży na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotknąć ekran. Wybierz idealny dla siebie system multimedialny z nawigacją: Multimedia Navi Pro1 z 10-calowym ekranem dotykowym lub Multimedia Navi1 z ekranem 7-calowym. Nie ograniczaj się. Przygoda czeka. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
POZNAJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wygodnie doładujesz baterię smartfona bez użycia kabli dzięki bezprzewodowej ładowarce1. Po prostu połóż telefon w małym schowku w konsoli środkowej. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.  Ładowarka współpracuje wyłącznie z urządzeniami obsługującymi standard PMA lub Qi. Indukcyjne ładowanie baterii smartfona może wymagać dodatkowego akcesorium na telefon. Sprawdź kompatybilność swojego telefonu u producenta urządzenia. 

 
SYSTEMY MULTIMEDIALNE

Płynna łączność i intuicyjna obsługa. Systemy multimedialne1 z ekranem dotykowym, obsługujące m.in. funkcje Apple CarPlay™2 i Android Auto™2, komendy głosowe czy streaming plików dźwiękowych przez Bluetooth®3, gwarantują poczucie wolności, swobodę w kontaktach i rozrywkę na odpowiednim poziomie. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Kompatybilność i zakres funkcji mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Apple CarPlay i Apple Siri są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google.

3 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG Inc. 

 
POZNAJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
ZAWSZE GOTOWY DO POMOCY

OpelConnect to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem. Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży, również samochodem o napędzie elektrycznym.

 

  • Ochrona. Poczuj się bezpiecznie mając pod ręka takie usługi jak połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej czy informacje o statusie pojazdu.
  • Komfort. Korzystaj z usług zdalnych dostępnych w Twoim smartfonie, np. sterowania zamkami drzwi, a dla pojazdów elektrycznych: zarządzania i sprawdzenia poziomu naładowania akumulatora, ustawień klimatyzacji. 
  • Wsparcie. Podróżuj komfortowo do celu korzystając z nawigacji online1 i funkcji zarządzania przejazdami.

 

1 Wprowadzenie OpelConnect planowane jest w październiku 2019 r. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej.

 
POZNAJ OPELCONNECT

Tab Settings

Field Value
General
Active Tab True
Anchor ID driving-dynamics
Title WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE
Pretext
Icon to Display
SILNIK
Doskonałe właściwości jezdne, niska lub zredukowana do zera emisja spalin – jednostki napędowe Corsy to mają. Silnik benzynowy, wysokoprężny czy elektryczny – bez względu na wybór, masz pewność dynamicznej, płynnej i efektywnej jazdy. 
SKRZYNIA BIEGÓW

Automatyczna 8-stopniowa przekładnia z manetkami ręcznej zmiany biegów1 wspomaga efektywne zużycie paliwa i zapewnia angażujące doznania podczas aktywnej jazdy.

 

1 Dostępna z silnikiem o mocy 100 lub 130 KM.