Nowa Corsa

Nowa Corsa

OD 49 990 zł

POZNAJ NOWĄ CORSĘ. RADOŚĆ Z JAZDY I NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE W MIEJSKIM SAMOCHODZIE Z NIEMIEC, DOSTĘPNYM Z SILNIKAMI BENZYNOWYMI, WYSOKOPRĘŻNYM I ELEKTRYCZNYM.

RADOŚĆ Z JAZDY I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE. CODZIENNIE.

NOWA CORSA.

PRZYCIĄGA SPOJRZENIA SWOJĄ KLASĄ.

Charakterystyczne wzornictwo
Atrakcyjne kształty i praktyczne rozwiązania. Odkryj muskularną stylistykę Nowej Corsy, przyciągającą wzrok efektownymi detalami i najwyższej jakości materiałami. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Radość z jazdy
Przyspieszenie do 50 km/h w 2,8 sekundy w wersji elektrycznej. Nieźle!  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WŁAŚCIWOŚCIACH JEZDNYCH
Zaawansowane technologie
Korzystaj z nowoczesnych technologii oświetlenia, łączności, bezpieczeństwa. I nie tylko. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIZUALIZATOR.

ZAREZERWUJ CORSĘ-E ONLINE. JUŻ TERAZ W PRZEDSPRZEDAŻY.

PRZEJDŹ NA E-MOBILNOŚĆ.

TERAZ Z DOTACJĄ Z FUNDUSZU NISKOEMISYJNEGO TRANSPORTU.

ZYSKAJ NAWET 37 500 ZŁ!*

* Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza 125 000 zł, przy czym kwota wsparcia nie będzie mogła być wyższa niż 37 500 zł. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP  z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: https://www.gov.pl/web/energia/rozporzadzenie-w-sprawie-wsparcia-dla-osob-fizycznych-w-ramach-fundusz-niskoemisyjnego-transportu-podpisane . Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

WYBIERZ NAJLEPSZĄ OFERTĘ DLA SIEBIE.

NOWA CORSA

  • Rabat do 2 000 zł
  • Już za 537 zł netto/mies. Free2Move Lease
  • Opel Kredyt od 3,99% (RRSO 7,52%)**
  • 4 lata pełnej ochrony gwarancyjnej Opel FlexCare.

WERSJE.

CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZALETY CORSY
Poznaj liczne i największe zalety Corsy. 
Dowiedz się więcej
E-MOBILNOŚĆ
Ładowanie akumulatora, planowanie podróży: odkryj usługi OpelConnect dedykowane samochodom elektrycznym. 
Dowiedz się więcej

**Liczba aut w Kredycie 3,99% jest ograniczona.

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 7,52% dla reprezentatywnego przykładu na dzień 03.12.2019 r. na zakup nowego pojazdu, dla kredytu w wysokości 38 141 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 44 474,27 zł, oprocentowanie stałe 5,89% całkowity koszt kredytu 6 333,27 zł (w tym: prowizja 1 106,09 zł, odsetki 5 227,18 zł), 51 rat miesięcznych (50 rat po 872,05 zł  i jedna 871,77 zł).

Kredyt samochodowy udzielany jest przez BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”), z którym współpracują Dealerzy sieci dealerskiej Opel, umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu.

Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta dokonanej przez Bank.

Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Dealerów Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Opel Kredyt jest nazwą handlową pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Opel Kredyt jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.