Nowa Corsa

Nowa Corsa

OD 49 990 zł

POZNAJ NOWĄ CORSĘ. RADOŚĆ Z JAZDY I NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE W MIEJSKIM SAMOCHODZIE Z NIEMIEC, DOSTĘPNYM Z SILNIKAMI BENZYNOWYMI, WYSOKOPRĘŻNYM I ELEKTRYCZNYM.

RADOŚĆ Z JAZDY I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE. CODZIENNIE.

NOWA CORSA.

PRZYCIĄGA SPOJRZENIA SWOJĄ KLASĄ.

Charakterystyczne wzornictwo
Atrakcyjne kształty i praktyczne rozwiązania. Odkryj muskularną stylistykę Nowej Corsy, przyciągającą wzrok efektownymi detalami i najwyższej jakości materiałami. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Radość z jazdy
Przyspieszenie do 50 km/h w 2,8 sekundy w wersji elektrycznej. Nieźle!  
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WŁAŚCIWOŚCIACH JEZDNYCH
Zaawansowane technologie
Korzystaj z nowoczesnych technologii oświetlenia, łączności, bezpieczeństwa. I nie tylko. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIZUALIZATOR.

ZAREZERWUJ CORSĘ-E ONLINE. JUŻ TERAZ W PRZEDSPRZEDAŻY.

PRZEJDŹ NA E-MOBILNOŚĆ.

TERAZ Z DOTACJĄ Z FUNDUSZU NISKOEMISYJNEGO TRANSPORTU.

ZYSKAJ NAWET 37 500 ZŁ!*

* Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP z dnia 5 listopada 2019 r. w sprawie wsparcia zakupu nowych pojazdów dla osób fizycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, którego cena nie przekracza 125 000 zł, przy czym kwota wsparcia nie będzie mogła być wyższa niż 37 500 zł. Osoby fizyczne, które będą chciały uzyskać dofinansowanie do zakupu pojazdów, będą musiały złożyć wnioski o wsparcie oraz spełnić wymagania ustalone przez rozporządzenie. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Podstawą udzielenia wsparcia jest umowa o udzielenie wsparcia zawierana przez Zarządzającego z osobą fizyczną lub osobami fizycznymi, których wniosek został zatwierdzony przez Dysponenta, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Energii RP  z 5 listopada 2019 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie Ministerstwa Energii: https://www.gov.pl/web/energia/rozporzadzenie-w-sprawie-wsparcia-dla-osob-fizycznych-w-ramach-fundusz-niskoemisyjnego-transportu-podpisane . Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

WERSJE.

CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZALETY CORSY
Poznaj liczne i największe zalety Corsy. 
Dowiedz się więcej
E-MOBILNOŚĆ
Ładowanie akumulatora, planowanie podróży: odkryj usługi OpelConnect dedykowane samochodom elektrycznym. 
Dowiedz się więcej