Zalety

OCZEKUJ WIĘCEJ.

OD NOWEJ CORSY-E.

NADWOZIE
Dynamiczny przód, przyciągająca wzrok linia boczna i charakterystyczny tył tworzą niekonwencjonalną całość o doskonałej prezencji. Nowa Corsa-e robi wrażenie z każdej strony. Oto owoc niemieckiego wzornictwa i inżynierii.  
WNĘTRZE
Wnętrze oczaruje Cię od pierwszego spojrzenia. Precyzja wykończenia detali, najwyższej jakości materiały i eleganckie elementy dekoracyjne tworzą wnętrze wysokiej klasy. Siedząc w niebanalnym kokpicie zaprojektowanym z myślą o kierowcy zamarzysz, aby podróż trwała jak najdłużej.  
KOŁA

Unikalne wzory 16- lub 17-calowych obręczy kół ze stopów lekkich1 dopełniają stylistykę nadwozia. Jeśli zależy Ci na szczególnym akcencie, wybierz opcjonalne czarno-srebrne1 felgi 17-calowe. Nie tylko fantastycznie kontrastują z nadwoziem, ale są też lekkie i zoptymalizowane aerodynamicznie dla lepszej efektywności. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
DACH

Lubisz zabawę kolorami? Wybierz dach w eleganckiej czerni lub subtelnej bieli1 kontrastujący z resztą nadwozia. Decydując się na panoramiczne okno dachowe1 wpuścisz do wnętrza swojej Corsy-e jeszcze więcej naturalnego światła. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
REFLEKTORY MATRYCOWE

Zobacz więcej i daj się dostrzec. Najnowocześniejsze reflektory matrycowe LED IntelliLux®1 umożliwiają swobodne korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych uczestników ruchu.

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

 
TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Tempomat adaptacyjny1 wspiera kierowcę w płynnym prowadzeniu, automatycznie przyspieszając lub hamując, aby zachować zaprogramowaną, bezpieczną odległość od auta poprzedzającego.

 

1 Wyposażenie standardowe dla wersji Elegance, niedostępne w wersji Edition.

 
UKŁAD UTRZYMANIA NA PASIE RUCHU

Kolejny krok w stronę jeszcze bardziej komfortowej, bezpieczniejszej jazdy - szczególnie tej monotonnej, jak po autostradzie. Układ1, współpracując między innymi z kamerą umieszczoną w górnej części szyby przedniej, monitoruje linie zajmowanego przez pojazd pasa ruchu i utrzymuje Twoją Corsę-e w jego granicach. Efekt: Twoje mniejsze zmęczenie2.

 

1 Dostępny od lutego 2020 r. Wyposażenie standardowe dla wersji Elegance, niedostępne w wersji Edition.

2 Kierowca ma obowiązek trzymać ręce cały czas na kierownicy.

 
CYFROWY PANEL WSKAŹNIKÓW

Korzystaj swobodnie z wszystkich funkcji intuicyjnego systemu multimedialnego. Na opcjonalnym cyfrowym panelu wskaźników1 kierowcy odczytasz - na linii wzroku - niezbędne podczas jazdy dane: prędkość, wskazania nawigacji i nie tylko.

 

1 Dostępny od lutego 2020 r.

 
KAMERA COFANIA 180°
Manewrowanie na zatłoczonych, miejskich ulicach i w ciasnych przestrzeniach jest teraz o wiele prostsze. Opcjonalna panoramiczna kamera cofania o kącie widzenia 180° prezentuje podgląd na tył i boki Twojej Corsy-e. Zanim się obejrzysz, zostaniesz ekspertem od manewrów parkingowych.  
UKŁAD WSPOMAGANIA PARKOWANIA
Od dziś możesz mieć wsparcie. Opcjonalny zaawansowany układ wspomagania parkowania wykrywa odpowiednie miejsce i przejmuje kontrolę nad kierownicą, a Ty operujesz pedałem hamulca i przyspieszenia. Czy parkowanie może być przyjemne? To pytanie retoryczne.  
PODGRZEWANE FOTELE I KIEROWNICA
Odrobina luksusu w Twojej Corsie-e. Zasiądź wygodnie w podgrzewanym fotelu kierowcy lub pasażera, dotknij ciepłej kierownicy, a nie zechcesz już opuścić tego przyjemnego wnętrza. 
PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA
Torby z zakupami, walizki, niezbędne gadżety - zmieszczą się w bagażniku o pojemności 309 litrów. Masz więcej bagażu niż zwykle? Wystarczy złożyć oparcie tylnej kanapy, aby powiększyć przestrzeń bagażową. A zatem… czas zaplanować wyjazd. 
NAWIGACJA

Kolejny ciekawy cel podróży na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotknąć ekran. Wybierz idealny dla siebie system multimedialny z nawigacją: Multimedia Navi Pro1 z 10-calowym ekranem dotykowym lub Multimedia Navi1 z ekranem 7-calowym. Nie ograniczaj się. Przygoda czeka. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. 

 
POZNAJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA

Wygodnie doładujesz baterię smartfona bez użycia kabli dzięki bezprzewodowej ładowarce1. Po prostu połóż telefon w małym schowku w konsoli środkowej. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe. Telefon może wymagać dodatkowego akcesorium.

 
SYSTEMY MULTIMEDIALNE

Systemy multimedialne1 z ekranem dotykowym, obsługujące m.in. funkcje Apple CarPlay™2 i Android Auto™2, komendy głosowe czy streaming plików dźwiękowych przez Bluetooth®3, gwarantują poczucie wolności, swobodę w kontaktach i rozrywkę na odpowiednim poziomie. 

 

1 Wyposażenie dodatkowe.

2 Projekcja ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą funkcji Android AutoTM, a projekcja ekranu iPhone'a przez funkcję Apple CarPlayTM (w chwili publikacji niniejszego materiału producenci nie udostępniają wersji polskojęzycznych). Więcej informacji znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto/. Kompatybilność i zakres funkcji mogą różnić się w zależności od typu urządzenia oraz wersji systemu operacyjnego. Apple CarPlay i Apple Siri są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Android jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Google.

3 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Bluetooth SIG Inc. 

 
POZNAJ SYSTEMY MULTIMEDIALNE
ZAWSZE GOTOWY DO POMOCY

OpelConnect to gama usług wspierających bezpieczną jazdę i ułatwiających kierowcy łączność ze światem. Nowoczesne technologie i powiązane z nimi usługi wprowadzają nowy poziom bezpieczeństwa i wsparcia podczas podróży, również samochodem o napędzie elektrycznym.

 

  • Ochrona. Poczuj się bezpiecznie mając pod ręka takie usługi jak połączenie alarmowe, wezwanie pomocy drogowej czy informacje o statusie pojazdu.
  • Komfort. Korzystaj z usług zdalnych dostępnych w Twoim smartfonie, np. sterowania zamkami drzwi, a dla pojazdów elektrycznych: zarządzania i sprawdzenia poziomu naładowania akumulatora, ustawień klimatyzacji. 
  • Wsparcie. Podróżuj komfortowo do celu korzystając z nawigacji online1 i funkcji zarządzania przejazdami.

 

1 Wprowadzenie OpelConnect planowane jest w październiku 2019 r. Korzystanie z usług może wiązać się z opłatą abonamentową oraz wymagać dostępu do sieci komórkowej.

 
POZNAJ OPEL CONNECT
ZASIĘG DO 330 KM

Planujesz zakupy w mieście czy dłuższą przejażdżkę? Nowa Corsa-e z zasięgiem do 330 km (wg cyklu WLTP)* na jednym ładowaniu akumulatora, zabierze Cię nawet w dalszą podróż. Idealna na co dzień. Po prostu elektryzująca!

 

*Wstępne wartości zasięgu określone zostały na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (światowa zharmonizowana procedura badania pojazdów lekkich), zgodnie z Rozporządzeniami WE nr 715/2007 oraz nr 1151/2017. Świadectwo homologacji typu EG oraz deklaracja zgodności są na chwilę obecną niedostępne. Wstępne wartości mogą różnić się od danych oficjalnie zatwierdzonych. Wartości mogą odbiegać od rzeczywistych, ponieważ nie uwzględniają zróżnicowanego stylu i warunków jazdy, rodzaju nawierzchni, temperatury otoczenia, klimatyzacji itp.

 
ŁADOWANIE

Nic prostszego. Wystarczy 30 minut1, aby doładować akumulator do 80%1. Różne opcje zasilania akumulatora udostępniane przez Opla pozwalają Ci bezstresowo poruszać się po mieście i na dłuższych dystansach. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

 

1 Wartości teoretyczne, obliczone na podstawie wstępnego zasięgu określonego według cyklu WLTP, z wykorzystaniem ładowarki prądu stałego (DC) o natężeniu 100 kW. Podana wartość dotyczy w pełni rozładowanego akumulatora. Czas ładowania może różnić się od rodzaju i mocy źródła ładowania, temperatury otoczenia oraz stopnia nagrzania akumulatora.

 
TRYB SPORTOWY I REGENERACYJNY
Jaki jest Twój styl jazdy? W Corsie-e masz do wyboru dwa: sportowy dający frajdę z prowadzenia oraz regeneracyjny wspomagający zwiększenie zasięgu. Decyzja należy do Ciebie. 
USŁUGI OPLA DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
Gama usług dedykowanych pojazdom elektrycznym Opla, w tym opcje ładowania czy funkcje zdalnego sterowania, oferuje płynne przejście do świata e-mobilności. 
DOWIEDZ SIE WIĘCEJ
NIEMAL BEZGŁOŚNA
Nowa Corsa-e z cichym silnikiem elektrycznym porusza się niemal bezdźwięcznie, nie emituje spalin ani uciążliwego hałasu. Komfortowe prowadzenie i pozytywny wkład w ochronę środowiska. 

AKCESORIA DLA NOWEJ CORSY-E.