Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


ZAPOMNIJ O BÓLU PLECÓW.

Komfort podróży znacznie zwiększają ergonomiczne fotele przednie1, a zwłaszcza elektronicznie regulowany fotel AGR kierowcy z systemem wentylacji i masażu1.

 

Ergonomiczne fotele przednie AGR wyróżnione zostały znakiem jakości przyznawanym przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów AGR (Aktion Gesunder Rücken – Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa). Poduszka wspierającą uda i regulowane podparcie odcinka lędźwiowego umożliwiają, w łatwy i precyzyjny sposób, ustawienie optymalnej pozycji siedzącej. Dla kierowców poszukujących jeszcze większego luksusu, dostępny jest elektrycznie regulowany fotel AGR z systemem wentylacji i masażu oraz funkcją zapamiętywania ustawień.

 

Wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od wersji.

WIĘCEJ MNIEJ

CIEPŁO W CHŁODNE DNI.

Podgrzewane fotele i kierownica1 uprzyjemnią podróż, zwłaszcza w mroźne dni.

 

1Wyposażenie dodatkowe

ELEKTRYCZNY HAMULEC POSTOJOWY.

Sterowany przyciskiem hamulec postojowy1 automatycznie zwalnia się podczas ruszania. Przycisk umieszczony jest w wygodnym miejscu w konsoli środkowej, tuż obok podłokietnika.

 

1 Wyposażenie standardowe lub dodatkowe, w zależności od wersji.

GWIAZDA DUŻEGO FORMATU.

Obszerny bagażnik o pojemności od 540 do nawet 1 630 l oferuje mnóstwo miejsca na bagaże, a podgrzewane siedzenia z tyłu uprzyjemniają podróż nawet w długich trasach.

 

Opcjonalna tylna kanapa z oparciem dzielonym w proporcjach 40/20/40, za naciśnięciem jednego przycisku, zapewnia więcej możliwości aranżacji przestrzeni ładunkowej.

 

WIĘCEJ MNIEJ