Odważna i wyrazista sylwetka
Wyrusz w trasę z najlepszymi
Podkreśl swój indywidualny styl i nadaj Astrze Sports Tourer Electric jeszcze bardziej dynamiczny charakter, jeżdżąc na lekkich 18-calowych felgach o optymalnym, aerodynamicznym kształcie. Ich obręcze dostępne są w dwóch różnych wersjach stylistycznych i sprawiają, że zarówno jazda, jak i sam wygląd samochodu dostarczają wiele niezapomnianych emocji.   
Zmierz się z przyszłością
Stań twarzą w twarz z najbardziej śmiałą sylwetką w okolicy. Tam, gdzie tradycyjne pojazdy mają przedni grill, nowa Astra Sports Tourer Electric dumnie prezentuje charakterystyczny panel Opel Vizor. To unikalne rozwiązanie stanowi kwintesencję niemieckiego wzornictwa oraz scala reflektory i przednią kamerę w jedną porywającą całość. 
Zachwycające wnętrze
Odkryj całkiem nową rzeczywistość w futurystycznym i innowacyjnym wnętrzu Opla Astry Sports Tourer Electric. Jego stylistyka urzeka odświeżoną deską rozdzielczą Opel Pure Panel®1, pozbawioną zbędnych funkcji i dostarczającą kierowcy optymalnie dobranych informacji. Rozsiądź się w ergonomicznym aktywnym fotelu przednim2  (w ramach wyposażenia dodatkowego może być pokryty luksusową tapicerką z Alcantary) i zachwyć się przestronną kabiną, w której doświadczysz niezrównanego komfortu. 

1 Dostępne w dwóch wersjach. 

2 Z certyfikatem Akcji na rzecz Zdrowego Kręgosłupa (AGR). Certyfikat AGR jest znakiem jakości przyznawanym przez niezależną komisję badawczą.