Zaawansowana łączność
Nawigacja

System nawigacji uzupełniają informacje o ruchu drogowym i parkowaniu w czasie rzeczywistym, w tym informacje o stanie dróg publicznych, funkcja wyszukiwania punktów POI oraz aktualne dane o pogodzie1. Inteligentny system uruchamia się głosowo za pomocą komendy: "Hey Opel". Dane o miejscu docelowym możesz wysłać do swojego samochodu za pomocą smartfona z aplikacji myOpel lub otrzymać wskazówki dotyczące dokończenia trasy pieszo po zaparkowaniu pojazdu. Co więcej, wytyczne o trasie dojazdu mogą zostać również przedstawione na wyświetlaczu projekcyjnym Intelli-HUD (Head up Display)2, na wyświetlaczu kierowcy lub na dotykowym ekranie systemu multimedialnego, w zależności od indywidualnych preferencji. 

 

Więcej informacji na temat ww. usług oraz instrukcje wymaganej aktywacji online znajdują się w naszej ulotce “TOMTOM dla Opla”.

 

1 Pakiet Nawigacja online Plus zawarty w cenie systemu nawigacji to usługi dostępne na okres próbny. Korzystanie z niego na dalszym etapie podlega dodatkowym opłatom, a także wymaga dostępności pakietu danych. Zakres usługi może się różnić w zależności od kraju i rodzaju pojazdu. Korzystanie z pakietu Nawigacja online Plus wymaga wcześniejszej aktywacji za pośrednictwem portalu OpelConnect lub aplikacji myOpel.

2 Wyposażenie dodatkowe

Bezprzewodowe ładowanie
W kabinie nowej Astry Sports Tourer Electric celowo zostały usunięte zbędne przyciski. W zamian, zastosowano w niej innowacyjne funkcje, które sprzyjają utrzymaniu harmonii i porządku. Teraz możesz ładować swój smartfon za pośrednictwem wbudowanej ładowarki bezprzewodowej1 a inne urządzenia również poprzez podwójny port USB-C. System zabezpieczeń wykrywa gwałtowne ruchy pojazdu i zabezpiecza baterię Twojego urządzenia przed uszkodzeniami na skutek obciążeń sieci podczas jazdy po nierównej nawierzchni. 
1 Dostępność zależna od oferty. Wyłącznie dla urządzeń ze standardem PMA lub Qi. Skontaktuj się ze sprzedawcą Opla, aby sprawdzić kompatybilność Twojego urządzenia.
System multimedialny
Nowy, w pełni cyfrowy Pure Panel® zawiera 10-calowy zestaw wskaźników i 10-calowy środkowy ekran dotykowy, który bezprzewodowo zintegruje Twój smartfon za pośrednictwem funkcji Apple CarPlay™1 i Android Auto™1,2. Intuicyjny interfejs użytkownika może zostać w pełni spersonalizowany dzięki możliwości tworzenia indywidualnych profili oraz funkcji rozpoznawania kierowcy. System multimedialny obejmuje takie funkcje, jak radio AM/FM/DAB+ czy strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth®3

1 Apple CarPlay™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych państwach, a Android Auto™ stanowi znak towarowy firmy Google Inc.

2 Kompatybilność i niektóre funkcje mogą się różnić w zależności od typu urządzenia i wersji systemu operacyjnego. Przejdź na stronę www.apple.com lub www.android.com lub skontaktuj się z lokalnym dealerem Opla, aby sprawdzić kompatybilność swoich urządzeń.

3 Bluetooth® jest zastrzeżonym znakiem handlowym Bluetooth SIG inc.

Usługi OpelConnect

Inteligentne systemy i powiązane z nimi usługi1 umożliwiające łączność ze światem oraz innowacyjne rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i ekonomiczną podróż.

Ciesz się spokojem ducha, korzystając z funkcji automatycznych połączeń alarmowych czy wezwania pomocy drogowej2. Co więcej, usługi poinformują Cię o aktualnym przebiegu, poziomie paliwa oraz przypomną o nadchodzących przeglądach samochodu. 

Dzięki usłudze e-Funkcje Zdalne3 możesz również sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zarządzać ładowaniem oraz wstępnie ogrzać lub schłodzić wnętrze pojazdu za pośrednictwem aplikacji myOpel.

Podróżuj bez zbędnego stresu dzięki pakietowi łączności Nawigacja online Plus4 oraz usłudze zarządzania podróżami i jazdą.

 

Dowiedz się więcej o OpelConnect

 

1 Dostępność i zakres usług OpelConnect może różnić się w zależności od kraju i rodzaju pojazdu. Korzystanie z usług może wymagać wykupienia abonamentu/dokonania płatności, w zależności od dostępności i zasięgu usług komórkowych.

2 Korzystanie z funkcji automatycznych połączeń alarmowych i automatycznego wezwania pomocy drogowej wymaga podpisania regulaminu oraz złożenia pisemnego oświadczenia o zgodzie na lokalizowanie pojazdu w momencie składania zamówienia na samochód oraz zależy od dostępności usług komórkowych. Funkcja automatycznego wezwania pomocy drogowej (Opel Assistance) jest bezpłatna przez dwa lata od pierwszej rejestracji pojazdu, a po upływie tego okresu podlega opłatom. Więcej informacji na temat OpelConnect dostępnych na stronie https://www.opel.pl/maintenance-services/smart-services/opelconnect.html i na temat Opel Assistance na stronie https://www.opel.pl/twoj-opel/gwarancja/gwarancja.html. Obowiązują odpowiednie ogólne postanowienia i warunki regulaminu.

3 Dotyczy wyłącznie modelu Astra Plug-In Hybrid 

4 Pakiet Nawigacja online Plus zawarty w cenie systemu nawigacji to usługi dostępne na okres próbny. Korzystanie z niego po upływie tego czasu podlega dodatkowym opłatom