Wygoda klasy premium
Funkcje podgrzewania
Dzięki funkcji podgrzewania ThermaTec®1 szybko usuniesz szron lub zamglenie z szyby przedniej. Ciesz się funkcją podgrzewania foteli z przodu1, a nawet zewnętrznych foteli w kanapie tylnej2, z dodatkowym systemem podgrzewania kierownicy3, który zapewni komfort w zimne poranki.   
1, 2, 3 Wyposażenie dodatkowe w wybranych wersjach. 
Fotele AGR
Ergonomiczne, aktywne fotele1 nowej Astry Sports Tourer Electric zostały odznaczone znakiem jakości AGR2 (Akcja na rzecz Zdrowego Kręgosłupa). Dzięki dziesięciu opcjom dostosowania ustawień, w tym regulowanym zagłówkom, elektronicznej regulacji ustawień wsparcia odcinka lędźwiowego i solidnemu wsparciu okolicy ud, wspomniane fotele są nie tylko niezwykle wygodne, ale pomagają również utrzymać zdrową pozycję ciała, co w dłuższej perspektywie przekłada się na lepsze samopoczucie zarówno kierowcy, jak i pasażera.  

1 Wyposażenie dodatkowe w wersji Edition i standardowe w wersji GS 

2 Certyfikat AGR jest znakiem jakości przyznawanym przez niezależną komisję badawczą złożoną z ekspertów z różnych dziedzin medycyny.

Intelli-Air
Intelli-Air to najnowszy, wysokowydajny system monitorowania stanu powietrza w kabinie, który na bieżąco śledzi informacje o jakości powietrza wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Uruchamia się automatycznie, gwarantując świeżość i czystość powietrza dla kierowcy i pasażerów. 
Panoramiczny szyberdach
Przez panoramiczny szyberdach1 do przestronnego wnętrza Astry Sports Tourer Electric dostaje się mnóstwo światła dziennego. Szyberdach można uchylić lub otworzyć w całości, dzięki czemu kierowca i pasażerowie mogą poczuć wiatr we włosach i promienie słońca podczas każdej podróży. 
1 Wyposażenie dodatkowe.