Czy to najlepszy Sports Tourer na rynku?
Naszym zdaniem tak. Zacznijmy od uderzającego piękna, które skruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca. Ale to nie wszystko! Innowacyjne rozwiązania, które zastosowaliśmy we wnętrzu modelu to gwarancja komfortu, wygody i dobrego samopoczucia w trakcie każdej podróży. 
Wrażenia z jazdy jak żadne inne.
Usiądź za kierownicą, naciśnij przycisk startu i przekonaj się, co mamy na myśli. Od pierwszej chwili poczujesz niezwykłe przyspieszenie i ekscytujące prowadzenie. Co więcej, będziesz marzyć o kolejnej przejażdżce! 
Potrzebujesz ładowania? Bez obaw.
Sposób i miejsce ładowania zależy wyłącznie od Ciebie. Opcja (szybkiego) ładowania prądem stałym dostępna jest w standardzie, dzięki czemu szybko doładujesz baterię na dłuższej trasie, a na co dzień z łatwością skorzystasz z domowej ładowarki. Dowiedz się więcej o przewodach do ładowania, ładowarkach typu wallbox i innych akcesoriach. 
Mamy do tego aplikację
Zdalne funkcje potrafią naprawdę ułatwić życie. Skorzystaj z aplikacji MyOpel, by ustawić idealną temperaturę w kabinie przed podróżą, sprawdzić stan ładowania lub uruchomić klimatyzację czy system ogrzewania w samochodzie. Sprytne, prawda? 
Swobodny dostęp, bezpłatne parkowanie…
Jednym słowem - wolność. Swobodnie wjeżdżaj swoją Astrą Sports Tourer Electric do centrum miast bez opłat z tego tytułu. Parkuj za darmo na jednym z tysięcy oznaczonych ładowarek w całym mieście i korzystaj z darmowego ładowania na niektórych z nich! Odpowiedzialność społeczna jeszcze nigdy nie była tak przyjemna! 
Easy to shop online
Order your Astra Sports Tourer Electric online and you'll benefit from haggle-free pricing and free home delivery. You'll love it, but if - for whatever reason - you change your mind, we'll take it back and you'll get a full refund.