Odważna i wyrazista sylwetka
Wyrusz w trasę z najlepszymi
Podkreśl swój indywidualny styl i nadaj Astrze Electric jeszcze bardziej dynamicznego charakteru, jeżdżąc na lekkich 18-calowych felgach o optymalnym, aerodynamicznym kształcie. Obręcze dostępne są w dwóch różnych wersjach stylistycznych, które sprawiają, że zarówno wygląd auta jak i jazda nowym Oplem Astra Electric dostarczają wiele emocji. 
Zmierz się z przyszłością
Stań twarzą w twarz z najbardziej śmiałą sylwetką w okolicy. Tam, gdzie tradycyjne pojazdy mają zwyczajny grill przedni, nowy Opel Astra Electric dumnie prezentuje charakterystyczny panel Opel Vizor. Forma podąża za funkcjonalnością: ten unikalny panel to kwintesencja niemieckiego wzornictwa, która płynnie scala reflektory i przednią kamerę w jedną porywającą całość. 
Zachwycające wnętrze
Odkryj całkiem nową rzeczywistość w futurystycznym wnętrzu pełnym innowacyjnych rozwiązań. Stylistyka nowego Opla Astra Electric urzeka odświeżoną deską rozdzielczą Opel Pure Panel®, pozbawioną zbędnych funkcji, która dostarcza kierowcy optymalnie dobranych informacji. Rozsiądź się w ergonomicznym aktywnym fotelu przednim1, który w ramach wyposażenia dodatkowego może być pokryty luksusową tapicerką a Alcantary. Niech otoczy cię przestronna kabina, pełna technologii i czystego komfortu, bez zbędnych elementów. 

1 Posiada certyfikat jakości AGR (Akcja na rzecz zdrowego kręgosłupa). Atest ten przyznawany jest przez niezależną komisję badawczą.

 

2 Posiada certyfikat jakości AGR (Kampania na rzecz zdrowszych pleców). Certyfikat jakości przyznawany jest przez niezależną komisję ds. testowania.